iPhone 11 alınır mı?

Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 11 almayı düşünüyorum. Şu anda iPhone 11 kullanıp sorun yaşayan var mı yani alınca karşılaşabileceğim bir şey var mı?
Örnek: Şarjı hızlı bitiyor, ekranı rahatsız edici, kamerası göründüğü gibi değil vb.
ya da direkt iPhone 11 alma S10 Plus daha iyidir diye bir şıkta var. Diğer olasılıkda S10 Plus alacağım çünkü yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kamera olarak çok iyi bir cihaz, bataryası da iyi, ekranı rakipleri kadar iyi olmasa da fena değil. Donanım, performans ve arka kamera video kısmında Iphone 11, S10 Plus modelinden daha iyi. Fotoğraf kısmında da bana göre Iphone 11 daha gerçekçi renkler sunduğu için 11 modelinin kamerasını daha çok beğeniyorum.

Para sorun değilse şuan Apple markası içindeki en alınası telefon iPhone 11. İncelemeleri izleyince ne demek istediğimi anlarsın dostum.

Çalışıp telefon için para biriktirdiysen o kadar parayı verme. Sonuçta bir telefon sosyal medya kullanırsın, oyun oynarsın 4 bin tl ye kadar olan telefonların hepsi aynı işi görür. İşini görecek bir telefon al diğer kalanı koy kenara kullanırsın. Tam aksine zenginsen paran varsa acıma bas parayı al 😄

Çalışıp telefon için para biriktirdiysen o kadar parayı verme. Sonuçta bir telefon sosyal medya kullanırsın, oyun oynarsın 4 bin TL'ye kadar olan telefonların hepsi aynı işi görür. İşini görecek bir telefon al diğer kalanı koy kenara kullanırsın. Tam aksine zenginsen paran varsa acıma bas parayı al 😄

Yok aga ne zengini normal sadece bir şey alınca en iyisi ve en sağlamı olmasını isterim çünkü malının kıymetini bilen uzun kullanıcılardanım. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı