iPhone 11 almak için Black Friday beklenmeli mi?

Studentist

Decapat
Merhabalar arkadaşlar, iPhone 11 almayı düşünüyorum. Ancak hem iPhone 12'nin çıkmasına az kaldı hem de Black Friday'e az kaldı. Sizce beklersem daha uyguna alabilir miyim? Gün geçtikçe fiyatın artmasından korkuyorum.

Arkadaşların dediği gibi indirim ayağına bindirim yapabiliyorlar ama acelen yoksa şuan elindekiyle idare edebilirsen sabret derim. Belki gerçek bir indirim olur ucuza alırsın.

Merhabalar arkadaşlar, iPhone 11 almayı düşünüyorum. Ancak hem iPhone 12'nin çıkmasına az kaldı hem de Black Friday'e az kaldı. Sizce beklersem daha uyguna alabilir miyim? Gün geçtikçe fiyatın artmasından korkuyorum.
Gün geçtikçe fiyat artar mı bilmem ama Black Friday indirimlerine pek inanmayın derim. Normal zamanda birkaç saatlik veya günlük yapılan indirimler daha iyi oluyor. Belirli siteleri günlük kontrol edin, fiyat takibi yapın. Daha uyguna bulabilirsiniz.

Fiyatı yükseltip tekrar aynı fiyata satarlar veya düşürselerde 100TL kadar düşürürler fazla bir indirim beklemeyin.

Hocam Apple Black Friday olayına kendini kaptıran bir firma değil 2-3 nesil önceki telefonları bile pahalı. Kaldı ki ülkemizde Black Friday olayı çok saçma çoğu arkadaşın dediği gibi bindirim yapıp indirim yapılıyor. Tabii 12’yi beklemek mantıklı illa ki fiyatları düşüyor yeni nesil çıktığında.

Iphone 12 çıktığında bir miktar fiyat azalması olabilir ancak kesin değil bu. Black Friday konusunda da Apple genelde umursamıyor. İndirim değil ancak belki kampanya yakalayabilirsiniz. Örnek olarak N11'in 11.11 kampanyasında Galaxy S10 aldım. İndirim çeki dağıtmışlardı, 600 TL indirim ile aldım ve bu yukarıdaki arkadaşların bahsettiği gibi çakma indirimlerden değildi. Aynı durumda XR'da alabilirdim ancak almadım. Bu tip kampanyalara denk gelebilirsin.

Geri
Yukarı