iPhone 11+Apple Watch vs iPhone 13

Sandozix

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

iPhone 11 telefonumu satıp iPhone 13'e mi geçmek mantıklı?

iPhone 11 kullanıp Apple Watch serisinden yanına saat eklemek mi mantıklı?

Saat diyecekler için bütçe konusunda sıkıntı olmadığını düşünerek ancak gereksiz para vermek istemediğimi de belirterek model önerilerinizi beklemekteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Saat diyecekler için bütçe konusunda sıkıntı olmadığını düşünerek ancak gereksiz para vermek istemediğimi de belirterek model önerilerinizi beklemekteyim.

Saat takmayı seven biri isen saat daha iyi seçim. iPhone 11 ile 13 arasında aşırı bir fark yok 2-3 sene sonra telefonu değiştirmek daha mantıklı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saat takmayı seven biri isen saat daha iyi seçim. iPhone 11 ile 13 arasında aşırı bir fark yok 2-3 sene sonra telefonu değiştirmek daha mantıklı olur.
Emin miyiz dostum 13 ile 11 arasında gerçekten aşırı bir fark olmadığına ?
Merhaba,

Iphone 11 + Watch 7 kullanıyorum fazlasıyla memnunum ve telefonla "sürekli foto çekeyim, oyun oynayayım, yok sinematik video çekeyim" tarzında bir insan olmadığım için de yetiyor. Ha Apple Watch'ın da çok bir cacığı var mı, tartışılır. Yani gerçekten akıllı saatin açık ara en iyisi bana göre ama gene de elzem bir şey değil. Ama şuan alacak olsam ve iki seçimden birini tercih edecek olsam Iphone 13'ten yana kullanırdım. Çünkü Iphone 11 IPS ekranı beni gerçekten fazlasıyla yıprattı :D
Edit : Gereksiz para vermek istemediğini şuan okudum ve App Watch aldığında zannımca buna neden bu kadar para verdim diye düşüneceksin. Ha Iphone 11 satarsan da gene Iphone 13 için App watch kadar para vereceksin tahminimce. O yüzden yazdıklarım, senin fikirlerine ortak, aynı şeyleri düşünmüş biri tarafından olarak okursan daha faydalı olabilir :)

Şöyle diyelim üzecek kadar fark yok saat takmayı seven birisi ise o fark koymaz bile.
Buna katılırım ama gene de Apple watch 7'nin fiyatı anlamsız yani. Ben 5800'e aldım ve gerçekten vereceğim max ücret 6K'dır ne olursa olsun. Ama gerçekten dediğiniz gibi aksesuar amaçlı ve aynı zamanda bildirim / göze hoş / farklı farklı kordonlarla kombolayabileceğin bir aksesuar olarak alınabilir özellikle maddi açıdan seni zora sokmayacaksa.

Buna katılırım ama gene de Apple Watch 7'nin fiyatı anlamsız yani. Ben 5800'e aldım ve gerçekten vereceğim Max ücret 6K'dır ne olursa olsun. Ama gerçekten dediğiniz gibi aksesuar amaçlı ve aynı zamanda bildirim / göze hoş / farklı farklı kordonlarla kombolayabileceğin bir aksesuar olarak alınabilir özellikle maddi açıdan seni zora sokmayacaksa.

Pek gerekli bir fonksiyonu yok akıllı saatlerin ama aksesuarım olsun Apple ekosistemine daha derinden bağlanayım diyorsa alınır.

Merhaba,

iPhone 13'e geçmek daha mantıklı.

Saat takmayı severim ve uzun zamandır gözüm Apple Watch'larda şimdi 13 e geçsem para bitecek şuanlık ama ilerde yine alırım düşünüyorum ama fiyatlar çok değişken bir zam daha yemeden bir hamle yapmam lazım.

Sinematik çekim vs. şu an için çok önemli değil ama şu son zamlardan sonra 11 ile 13 arasındaki fark 7-8 binlere geldi. Zamdan önce 5-6 civarındaydı.

Gün sonunda bir düşünüyorum saate o kadar vermek ne kadar mantıklı diye ?

İleride satarım bir durumda paraya ihtiycm olur düşüncesi barındiriyorsaniz iphone 13 alın, eğer satmayacağim saatsiz yapamam aklıma takılır pişman olurum olmam canım feda diyorsanız diğer seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı