iPhone 11 düşük ekran süresi

emir_12330

Hectopat
4 gündür iPhone 11 kullanıyorum ve ortalama 5.5-6 saat gibi bir ekran süresi alıyorum.
Açıkcası az geldi, normal mi böyle olması?
Değil ise neden ve nasıl düzelir?

c0d8cace32e7194dfe95ee78a6d44760.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzledim videoyu, galiba aldığım süreler normal. Örneğin bugün telefonu şarjdan 9.30'da çıkardım aktif bir şekilde kullandım saat 17.30-18.00 sıralarında şarjım %20 seviyesindeydi.

Bende iPhone 11 almayı düşünüyorum inana kafamda o kadar çok problem var ki. Her gün Şikayetvar sitesinde iPhone 11'ler hakkında yazılmış şikayetlere bakıyorum. Her tür sorun var param hazır ama almaktan korkuyorum. Kamerasında toz tanesi olan var. Face ID'yi farklı kişilerde açan var. Şebekeyi az çeken var 2 ay da pil sağlığı 97'ye inen var IMEI numarası klonlanan var ne yapacağım inan bilmiyorum.

İnanın benim de öyle. Evdeyken Wi-Fi, dışarıda ise 4G(bugün 4G ağırlıklı kullandım), cihaz ilk kutudan çıktığı haftalarda biraz daha pil performansı olabiliyormuş galiba.

Konum ve arka plan etkinliği kapalı olduğu halde ve oyun oynamayıp sosyalde zaman geçiriyorsan bu ekran süresini alıyorsan bir sorun var.

Konum ve arka plan etkinliği kapalı olduğu halde ve oyun oynamayıp sosyalde zaman geçiriyorsan bu ekran süresini alıyorsan bir sorun var.

Evde Wi-Fi, dışarıda 4G açık oluyor hatta bazen ikisi de açık oluyor, dışarıda Bluetooth da açık oluyor, ekran parlaklığım evde %30-%40 dışarıda %100 seviyesinde, telefon düşük güç modunda olmadığı için arka planda yenileme açık, konumu kullanan uygulamalar vs. var(örneğin snapchat ve aktif kullanıyorum) ve günde 150-270 arası bildirim alıyorum hocam.
Bende iPhone 11 almayı düşünüyorum inana kafamda o kadar çok problem var ki. Her gün Şikayetvar sitesinde iPhone 11'ler hakkında yazılmış şikayetlere bakıyorum. Her tür sorun var param hazır ama almaktan korkuyorum. Kamerasında toz tanesi olan var. Face ID'yi farklı kişilerde açan var. Şebekeyi az çeken var 2 ay da pil sağlığı 97'ye inen var IMEI numarası klonlanan var ne yapacağım inan bilmiyorum.

Şikayet var sitesi sadece şikayetlerden oluşuyor hocam olumlu bir şey beklememek gerek. Sonuçta her gün belki de yüzlerce satılan bir telefon, olumsuz yorumları göz önünde bulundururken olumlu yorumları atlamayın zaten ürün fabrika çıkışlı bir sorun varsa Apple mağdur etmiyor(iPad aldığımda yaşamıştım). Almadan önce benim de kafamı kurcalayan şeyler olmuştu fakat hiçbirini yaşamadım, paranız hazırsa almanızı tavsiye ederim 6S'den sonra ilaç gibi geldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı