iPhone 11 ekrana su alma

Bekolizm

Femtopat
Arkadaşlar telefonum iPhone 11 sadece su sıçradı ekran yan sanayi fakat nasıl girdi anlamadım öyle suya girmedi sadece sıçradı ama ekranın bir kısmında hatta en üst sol köşede gri bir leke çıktı nasıl gider?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonum iPhone 11 sadece su sıçradı ekran yan sanayi fakat nasıl girdi anlamadım öyle suya girmedi sadece sıçradı ama ekranın bir kısmında hatta en üst sol köşede gri bir leke çıktı nasıl gider?
Gitmez ekran değişimi gerekir bence kontrol ettirmeniz lazım cihazın içine kaçmışmı diye uzun vadede oksitlenme sonucu arıza çıkartabilir.

Ekran yan sanayi kendin söylüyorsun cevabını kötü ekran takıldığı için kötü telefoncularda değişim yapıldığı ve sıvı koruma bandı çekilmediği için böyle bir sorunla karşılaşıyorsun.

Gitmez. Yani sen evde bir şey yapamazsın.
Pirinçin içine koysam
Ekran yan sanayi kendin söylüyorsun cevabını kötü ekran takıldığı için kötü telefoncularda değişim yapıldığı ve sıvı koruma bandı çekilmediği için böyle bir sorunla karşılaşıyorsun.
hocam bende biliyorum ekran gayet güzeldi su sıçradı içine girdi sıkıntı ekran değil burda

Pirinçin içine koysam

Hocam ben de biliyorum ekran gayet güzeldi su sıçradı içine girdi sıkıntı ekran değil burada

Tamam işte hocam sıvı koruma bandı yok o yüzden su almış. Benim de iPhone 11'im var 1 sene 6 aylık 3 ayında ekranı kırdım gittim Apple de değiştirdim ekranı yeni gibi oldu. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı