iPhone 11 hala alınır mı?

12 mini için zorlayabilirim, 8000TL gibi bir fiyatı var. Telefonun özellikleri gerçekten çok güzel ancak ekranı küçük.
Küçük olması daha iyi aslında. Ancak 11'e göre bataryası zayıf kalabilir. Gün içinde çok yoğun kullanmıyorsan, ara ara şarja takabilirsen kesinlikle 12 Mini.

iPhone 7 olsaydı alınmazdı artık eskidi sayılır ancak iPhone 11 neredeyse daha yeni çıktı 1 sene oldu 1-2 sene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımınız için çok teşekkürler. 12 mini için birkaç video izleyeceğim, sonrasında kararımı vereceğim.

Hocam kararınızı buraya söylerseniz memnum oluruz bizi merakta bırakmayın ☺️

Hayırlı olsun hocam acaba hangi cihazdan 11'e geçtiniz ?

iPhone 12 ile olan karşılaştırmaları inceledim. İşlemcileri neredeyse aynı güçte. Ayrıca 12'nin ekranı daha iyi. Sizce 7000TL gibi bir fiyata 11 alınır mı?
iPhone 11 ilk çıktığında almıştım gayet de memnundum ama daha iyidir diye iPhone 12’ye geçme kararı aldım 2 hafta önce de 12’ye geçtim ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki arasında en ufak dahi fark yok. 11’de geniş açı var, 12’de geniş açıda gece modu var, çerçevesi biraz daha az falan bunun gibi gereksiz farklar var o yüzden kesinlikle 11 tereddütsüz alınır.

Geri
Yukarı