iPhone 11 hala alınır mı?

Bankerr

Femtopat
Daha fazla  
Dediğim gibi 25k vermek mantıklı mı? Yoksa hangi telefonlar yerine geçebilir özellik konusunda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz hocam o 60Hz ekran çekilmez
Zaten 1 senelik yazılım güncellemesi kaldı cihazın. Eğer iPhone takıntınız yoksa
Android tarafında güzel cihazlar var.
Eğer illaki iPhone istiyorsanız minimum iPhone 12 almanızı tavsiye ederim.

Dediğim gibi 25k vermek mantıklı mı? Yoksa hangi telefonlar yerine geçebilir özellik konusunda?
Aşırı mantıksız. O fiyat aralığında oyun amaçlı pocoX6 pro alınabilir. Oyun ve kamera dengeli cihaz isteniyorsa Gt2 pro alınabilir. Kamera ağırlıklı cihaz isteniyorsa samsung s23Fe düşünülebilir fakat kalın çerçeveler ve pil ömrü sizi üzer.

O paraya S23 varsa ben de düşünmek isterim.

Sıfırı 29K olan ikinci elde de temiz garantili faturalı cihazları 25'ten aşağıda bulunuyor. 25K'si olan kişi 29'u da verir aynı para derken o mantıkla yazdım tabii sizin dediğiniz gibi anlaşılıyor.

Sıfırı 29K olan ikinci elde de temiz garantili faturalı cihazları 25'ten aşağıda bulunuyor. 25K'si olan kişi 29'u da verir aynı para derken o mantıkla yazdım tabii sizin dediğiniz gibi anlaşılıyor.
Burada sıfır üründen bahsediliyor. 2. el önerisi yapıyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz. Şunu veren bunu da verir mantığıyla ilerlenirse çıkılır da çıkılır. Ucu yok.

Geri
Yukarı