iPhone 11 için 64 GB yeterli mi?

100 videonun kalitesi ve süresi nedir ? @ValiBey36

Bol fotoğraf video çekiyorsan 64 de yetmez 128 de yetmez. Yanına 1 veya 2 tb lık bir harddisk alıp düzenli yedeklemenizi yapın ve 64 gb lık yapın derim ben.

Fotoğraf, video tarzı şeyleri çok az çeken birisiyim fakat oyun olarak 4-5 tane oyun oynuyorum ve bunlardan 2 tanesi GB boyutlarında. 64 GB bunlar için yeterli mi? Sonrasında yeni iOS sürümlerine güncellediğim zaman sıkıntı yaşar mıyım? 128 GB olunca fiyat bayağı artıyor.

Günümüz şartları için 128 GB daha yeterli olabilir.

Senin kullanmana bağlı biraz da. Ben 32 kullanıyorum, fotoğraflar iCloud’a yedekli 2000kadar video, fotoğraf karışık var telefonda yer kaplamıyor. 12 GB bile yerim var daha

Fotoğraf, video tarzı şeyleri çok az çeken birisiyim fakat oyun olarak 4-5 tane oyun oynuyorum ve bunlardan 2 tanesi GB boyutlarında. 64 GB bunlar için yeterli mi? Sonrasında yeni iOS sürümlerine güncellediğim zaman sıkıntı yaşar mıyım? 128 GB olunca fiyat bayağı artıyor.
Hocam yeterli ama sistem güncellemeleri.Uygulamalar oyunlar ve gelen güncellemeler bazen yeterli olmyabiliyor.128 GB tavsiyem.

iPhone 11 64 GB kullanıyorum, 5 GB iCloud'un tamamı kullanılıyor. Birkaç tane gereksiz uygulama yüklü 1 GB'a yakın boyutlarda silmeye üşeniyorum. Bir sürü gereksiz fotoğraf video vardır onları da silmeye üşeniyorum. Sıfırlamayı düşünüyorum yedeklerimi alıp düzenli olması için. Bana gayet güzel yetiyor, kendi çektiğim videoların hepsi 4K 60 FPS biçiminde kayıt edildi hep.

1628255975137.png
1628255964199.png

Çok video ve fotoğraf çekmiyorsanız yeterli. 11 64 GB kullanıyorum. 3000 civarı video ve fotoğraf var, 25 tane uygulama var telefonun yarısı anca dolu belki bu sana az da olsa fikir verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı