iPhone 11 Instagram kamera sorunu

kufuristiyan35

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni sıfır bir iPhone 11 cihaz aldım. Cihazımın kendi kamerasında herhangi bir problem yokken Instagram ve WhatsApp kamerası 1-2 saniye takılıyor, akıcı video çekilmiyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Değişim yaparlar mı?
Sadece ön kamerada yaşıyorum bu sorunu.

Son düzenleme:
Son sürümü yükledikten sonra oldu, telefonla ilgisi yok denildi yeni güncelleme bekliyoruz telefon için değişim talep ettiniz mi peki? can sıkıcı bir durum gerçekten.yeni alıp böyle bir sıkıntı yaşamak saçmalık.

Son sürümü yükledikten sonra oldu, telefonla ilgisi yok denildi yeni güncelleme bekliyoruz telefon için değişim talep ettiniz mi peki? can sıkıcı bir durum gerçekten.yeni alıp böyle bir sıkıntı yaşamak saçmalık.
Bana telefonu sıfırlamam gerektiği söylendi sıfırladım sorun çözülmedi.. instagrama mail atın onlardan kaynaklı denildi

Sorunu biraz araştırdım. Yaklaşık 4 aydır kullanıcılar böyle bir sorun yaşıyor. Facebook Inc. kaynaklı bir sorun ve sürekli güncelleme gelmesine rağmen kamerada özellikle video çekerken sorunlar çıkıyor, gecikmeler oluşuyor.

iPhone modelleri Instagram ve WhatsApp uygulamalarında son derece etkin olmasına rağmen, Facebook her ne yaptıysa son 4 - 5 aydır iOS ekosistemini fena baltalıyor. Yani sorunun çözülmesi için Mark beyin keyfini beklemekten başka çaremiz yok.

Bende de XR var. Instagram'dan video çekmeye başlayınca 1 sn takılma oluyor düzeliyor sonra.

Sorunu biraz araştırdım. Yaklaşık 4 aydır kullanıcılar böyle bir sorun yaşıyor. Facebook Inc. Kaynaklı bir sorun ve sürekli güncelleme gelmesine rağmen kamerada özellikle video çekerken sorunlar çıkıyor, gecikmeler oluşuyor.

iPhone modelleri Instagram ve WhatsApp uygulamalarında son derece etkin olmasına rağmen, Facebook her ne yaptıysa son 4 - 5 aydır iOS ekosistemini fena baltalıyor. Yani sorunun çözülmesi için Mark beyin keyfini beklemekten başka çaremiz yok.

Sorunun telefonla ilgili olduğunu düşünüp değişim talep edecektim neredeyse teşekkürler bilgi için.

Merhaba. 13 Pro var Instagram'da hikaye atmak için sola kaydırıp kamerayı açınca 1 snliğine donuyor. Sorunu çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı