iPhone 11 iyi mi?

Bir de şunu söyleyeyim: Burada gidin S20'ye hatta S21'e bırakın 20-25'i 15 verin desem burada yemediğim linç görmediğim zorbalık (!) kalmaz. Ama nedense hala 11-12'ye anlamsız bir ilgi var. Evet hala stabiller, iyi telefonlar ama eskiler. S23 varken S22 varken S23 FE varken Xiaomi 13T varken güç için X6 pro'lar yeni gelecek F6'lar varken bunların adı geçmemeli normalde.

Android olarak bulabiliyoruz hocam. :)
Apple kullanmak isteyen birisi için mantıklı bir seçim olabilir.
Buna da ayar oluyorum. Yahu sanki iOS kullanan 500 tane marka var da ayrımını yapıyoruz. Ben atıyorum Xiaomi 14 dışında telefon istemiyorum ne alayım demek gibi bir şey bu.

Bir de şunu söyleyeyim: Burada gidin S20'ye hatta S21'e bırakın 20-25'i 15 verin desem burada yemediğim linç görmediğim zorbalık (!) kalmaz. Ama nedense hala 11-12'ye anlamsız bir ilgi var. Evet hala stabiller, iyi telefonlar ama eskiler. S23 varken S22 varken S23 FE varken Xiaomi 13T varken güç için X6 Pro'lar yeni gelecek F6'lar varken bunların adı geçmemeli normalde.

Buna da ayar oluyorum. Yahu sanki iOS kullanan 500 tane marka var da ayrımını yapıyoruz. Ben atıyorum Xiaomi 14 dışında telefon istemiyorum ne alayım demek gibi bir şey bu.

Şahsen Apple'dan başka cihaz kullanmam ve bu yüzden iPhone 11'den 2 kat iyi bir Android cihaz aynı paraya satılsa iPhone 11 alırım. Bu aptallık diye düşünebilirsin ama tamamen zevk meselesi, kişisel bir görüşüm. Android hiç sevmiyorum çünkü.

Merhaba ben yeni iPhone 11 alacağım ve iyi mi hiçbir fikrim yok. Kamerası falan nasıl acaba kullanan var mı?

Bitti artık iPhone 11. 2019-2020 yıllarındaki o güzel kamerası yok, o eski performansı yok. Parasına göre de kesinlikle alınmaz, bugünün külüstürüdür. Bütçe o kadarsa S23 öneririm. iPhone 13 Pro ve üzeri Pro modeller olmadıkça bugün için hiçbir şekilde iPhone alınmaz, parayı çöpe atmak olur.

Apple düşmanları toplanmış :D
Yazdığım şeylere yorum yapacak kapasitede değiller. Çünkü haklıyım. Ancak gülücük atarsınız. :D :D
Sakin ol hocam :) Kimse apple düşmanı değil burada. Yeri gelir senden daha çok savunurum apple'ı. Ayrıca kapasite ne alaka haklı değilsin ki. Haklı olduğunu mu zannettin?

Apple düşmanları toplanmış :D
Yazdığım şeylere yorum yapacak kapasitede değiller. Çünkü haklıyım. Ancak gülücük atarsınız. :D :D

Kendim MacBook M1 kullanıyorum yurt dışı kayıtlı 14'üm var ve bu paraya iPhone almak enayilik diyorum bende mi Apple düşmanıyım :D. Bunlar bambaşka teknoloji değiller ARM mimarisi kullanan küçük bilgisayarlar ve benzer güçte iOS daha iyi gelebilir bir insana ama mesela S24 ile iPhone 12 kıyasını rahmetli Steve jobs a sorsan abartma S24 der.

Yeni konular

Geri
Yukarı