iPhone 11 mi 12 mi?

Bence siz telefonlardaki giriş seviyesi, orta sınıf giriş seviyesi, orta sınıf ve amiral gemisi sınıflarının tanımını öğrenin önce.

Android'de o zaman s serisinin altı hiçbir cihaz IPhone'a kafa tutamaz öyle mi?

iPhone 11, 11Pro ve 11 promax amiral gemisi telefonlardır.

Katılmıyorum. Hepsi aynı segmentse neden 11 ile 11 Pro Max arasında dağlar var?

A serisi ile iPhone karşılaştırmayı falan mı bekliyorsun?

Vallahi Android olarak A71 kullandım. Akıcılık ve kamera dışında gayetde karşılaştırılabilir, ha kamera olarak sadece her Android'de dediğim gibi yapaylık vardı yoksa kötü değil hiçbiri. Ha dersen hani S21 ultradan falan iyiydi, o zaman nasıl A71 le karşılaştırılıyor? Ben demiyorum 11, S21 ultradan iyi. Ben diyorum ki iPhone 11 akıcılık olarak şu an için daha iyi güncellemesi var diye bittiğinde belki de S21 Ultra daha akıcı olur. Kamerasıda hepsi yapay geldiğinden pek yorum yapmıyorum.

Son düzenleme:
Vallahi Android olarak A71 kullandım. Akıcılık ve kamera dışında gayetde karşılaştırılabilir, ha kamera olarak sadece her Android'de dediğim gibi yapaylık vardı yoksa kötü değil hiçbiri.
Akıcılık ve kamerayı çıkarırsan tuşlu telefonla bile karşılaştırabilirsin?

iPhone 11'in güncelde amiral gemisi sınıfına girebilecek çok az özelliği var. Hatta video performansı ve A13 Bionic harici pek bir olayı yok. A54 bile kamerada iP 11 ile kıyaslanıyorken 11'in kamerasını yüceltmeye lüzüm yok. iPhone tarafında base modellerde gerçekten amiral gemisi deneyimi arıyorsanız 13'ten başlayın. Ama 12 ile 13 arasında ciddi fiyat farkı var. 12 ve 11 de üzecek cihazlar değiller. Güncelde aralarında 3-4k var sanırım. Sırf ekrandan bile 12 tercih ederdim.

Uzun ömürlülük var hocam öyle demeyin. iPhone 11 2 sene sonra dona, ama S21 Ultra donarmı pek sanmam.
S21 serisi iPhone 11 serisinden iki yıl daha yeni. iPhone 11 iki yıl sonra 6. senesine girmiş olacak. iPhone 12 serisi ile karşılaştırman gerekli.

Son düzenleme:
S21 serisi iPhone 11 serisinden iki yıl daha yeni. iPhone 11 iki yıl sonra 6. senesine girmiş olacak. iPhone 13 serisi ile karşılaştırman gerekli.
S21 serisinin rakibi iPhone 12 serisi ama hocam. 2020 sonunda iP 12 tanıtıldı, 2021 başında ise S21.
iP 13, S22 serisinin; iP 14 de S23 serisinin rakibi değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı