iPhone 11 mi iPhone 12 mi?

Dokunmatik hızı uygulamalarda çok fark yaratıyor. Uygulamalara hem daha hızlı giriyorsun ve uygulamalarda cihaz daha fazla tepki veriyor. 12 Pro da 240Hz dokunmatik hızı var. 11 Pro ile 12 de 180Hz var. 12 Pro'nun uygulamalarda verdiği tepki 11 Pro ile 12'den daha iyi.

Olabilir ben 60Hz ve 120Hz arasında bir şey hissetmedim.

Hocam o ekran hızı. Ekran hızı YouTube'ya da Instagram'da sayfayı aşağı kaldırdığında belli olur. Benim bahsettiğim dokunmatik hızı. Dokunmatik hızı cihazın uygulamalarda verdiği tepkidir.
Hayır bende dokunmatik hızından bahsediyorum 60hz dokunma tepkisi olan cihazdan İphone XR'a geçtim pek fark hissetmedim ama belki benden kaynaklıdır aşırı detaya takılmayı sevmiyorum artık .

İphone tek şeçenekmiş. Sanki steve jobs :D
bana aksini kanıtlasana dünya genelindeki kullanıcıların tamamına yakını sorunsuz uzun süreli kullanımda iphone tercih ediyor hangi android cihazı kasmadan takılmadan kutudan çıkarttığın gibi senelerce kullanabiliyorsun anca burada gelip iphone düşmanlığı yapıyorsun. Senelerce hem android hem ios kullanmış biri olarak hiçbir zaman ios'ta android aramadım ama android işletim sisteminde keşke ios olsaydı dediğim cok anlar oldu, yani burada fanatiklik yapmanın alemi yok en sorunsuz en güvenilir cihazlar ios işletim sistemli cihazlar olduğu su götürmez gerçek.

İphone için tek sorun batarya ve oda pro modelleri ile çözülmüş durumda tabii eksi yönü herkesin ulaşamaması.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı