iPhone 11 mi iPhone 12 mi?

Instagrama bir video atarken gif, müzik veya konum eklediğinizde kalite inanılmaz düşüyor androidde. Gerek yok ondan.
Ben sırasıyla İphone 3G - 4S - 6S ve en son İphone 11 den S20 FE' a geçiş yaptım. Ve yemin ederim nefes alışverişim bile rahatladı. İOS İşletim sistemi iyi tamam, fakat yıllarca şarj kablosu elimde dolaştım. İstediğim şeyleri tam anlamıyla yapamadım. Apk yükleyemedim. Jailbrek yapıcam diye aylar yıllar bekledim. Son olarak "Android de her şeyin bir yolunu bulursun." der ve susarım. Ben uyarımı yaptım. Benden günah gitti.

Hocam 11 mi 12 mi diye sorulmuş, S21'e geçilmeli mi diye sorulmamış. Ona bakılırsa bende iPhone 14 Pro Max öneriyorum piyasada ki çoğu telefonu tokatlar.
Değerli kardeşim. Ben kendi fikrimi söylemiştim. Sende kendi fikrini söylemişsin. Rahat ol. Hiç birimiz bir markanın satış temsilcisi değiliz burada.

Son düzenleme:
Ben sırasıyla İphone 3G - 4S - 6S ve en son İphone 11 den S20 FE' a geçiş yaptım. Ve yemin ederim nefes alışverişim bile rahatladı. İOS İşletim sistemi iyi tamam, fakat yıllarca şarj kablosu elimde dolaştım. İstediğim şeyleri tam anlamıyla yapamadım. Apk yükleyemedim. Jailbrek yapıcam diye aylar yıllar bekledim. Son olarak "Android de her şeyin bir yolunu bulursun." der ve susarım. Ben uyarımı yaptım. Benden günah gitti.
sanki telefonla dünya yönetiyoruzda özgürlükmüş apk miş jailbreakmiş bi defa stabil sorunsuz uzun yıllar aynı telefonu kullanmak isteyenler için iphone tek seçenek

Arkadaşlar merhaba,

Yıllardır Android kullanıyorum son telefonum da S20 idi her zaman da memnundum ama Instagram'da falan her attığım hikaye bulanıyor ve ben içerik üreticiliği yapmak istiyorum ve gözlemlediğim kadarıyla iPhone telefonlar cam gibi çektiği gibi uygulamaya aktarabiliyor.

Bütçeme göre şu an 11 ve 12 alabiliyorum, 12'yi biraz zorlanarak alacağım ama radikal soru da burada sizce 12 almaya değer mi yoksa 11 de işimi görür mü? Almışken biraz daha iyisi sanırım 12 ama sormak istedim.

Alabiliyorsan 12 al derim. iPhone 12 daha iyi ekran kalitesi, daha iyi kamera performansı, daha güçlü işlemci ve daha iyi akıcılık gibi (11 dokunmatik hızı 120Hz 12 dokunmatik hızı 180Hz) ciddi avantajlara sahip.

Alabiliyorsan 12 al derim. iPhone 12 daha iyi ekran kalitesi, daha iyi kamera performansı, daha güçlü işlemci ve daha iyi akıcılık gibi (11 dokunmatik hızı 120Hz 12 dokunmatik hızı 180Hz) ciddi avantajlara sahip.
Dokunmatik hızının aşırı bir fark yaratacağını düşünmüyorum ama ekran kamera performans için kesinlikle 12 alınır.

iPhone 11 kullandım ve neticede 12 alınması tarafındayım. IPS ve HD ekran çözünürlüğü gerçekten yetersiz geldi bana, ha bunları takmam diyorsanız karar sizin, iPhone kalitesi tartışılmaz, bu hususları göz önünde bulundurup alırım derseniz pişman hissetmezsiniz, fotoğraf kalitesi olsun, işlemci performansı olsun gayet yüksek ama dediğim gibi bu hususları göz önünde bulundurmanız gerekir.

Ben sırasıyla iPhone 3G - 4S - 6S ve en son iPhone 11'den S20 FE'a geçiş yaptım. Ve yemin ederim nefes alışverişim bile rahatladı. iOS işletim sistemi iyi tamam, fakat yıllarca şarj kablosu elimde dolaştım. İstediğim şeyleri tam anlamıyla yapamadım. APK yükleyemedim. Jailbrek yapacağım diye aylar yıllar bekledim. Son olarak "Android de her şeyin bir yolunu bulursun." der ve susarım. Ben uyarımı yaptım. Benden günah gitti.

Değerli kardeşim. Ben kendi fikrimi söylemiştim. Sende kendi fikrini söylemişsin. Rahat ol. Hiç birimiz bir markanın satış temsilcisi değiliz burada.

Keşke 11 Pro Max ile yüzleşseydin o zaman cebinde şarj aleti taşımak zorunda kalmazdın. Jailbreak olayına gelince her yıl iOS sürümleri için mutlaka bir Jailbreak çıkıyor. Jailbreak yapmak için yıllar bekledim lafı bana gerçekçi gelmedi.

Dokunmatik hızının aşırı bir fark yaratacağını düşünmüyorum ama ekran kamera performans için kesinlikle 12 alınır.

Dokunmatik hızı uygulamalarda çok fark yaratıyor. Uygulamalara hem daha hızlı giriyorsun ve uygulamalarda cihaz daha fazla tepki veriyor. 12 Pro da 240Hz dokunmatik hızı var. 11 Pro ile 12 de 180Hz var. 12 Pro'nun uygulamalarda verdiği tepki 11 Pro ile 12'den daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı