iPhone 11 neden öneriliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone güzel tamam ama bir haftadan sonra sıkan oyuncak bebekler gibi bir telefon. Dopamin detoksuna benziyor. Mesela bebekken benim oyuncak daha iyi seninki çöp demek gibi bir şey. (benzetme çok kötü oldu biliyorum gülmek serbest)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok gram şey yok. Gayet kullanıyorum mis gibi telefon. Tek sorun şarj başka sorunu yok.
7 Plus hala alınır mı peki onu söyler misiniz? Alınmaz. 2. El piyasası en az 5500 civarı onlar da tüm parçalar değişenlidir kim bilir. Çok eski telefon asla alınmaz. O fiyatlara S10+ var.

7 Plus hala alınır mı peki onu söyler misiniz? Alınmaz. 2. El piyasası en az 5500 civarı onlar da tüm parçalar değişenlidir kim bilir. Çok eski telefon asla alınmaz. O fiyatlara S10+ var.
S10 Plus der geçerim. Daha güncel 2016'da değiliz.

Bu hafta pazartesi günü POCO F5 cihazım elime geçti ve cihaz beklentilerimi çok iyi karşılıyor. Maalesef biliyorsunuzdur ki 14.500₺ bandında çıkan F5 şu an 17.900₺ civarında bulunabiliyor. Ben ise 18.300₺ bulabilmiştim, aşağı yukarı aynı fiyatlar. Çevremdeki çoğu kişi neden iPhone 11 almadığımı soruyor ve neden 11 gibi çok eski bir telefona yönlendiriyorlar anlamış değilim. Kesinlikle Android fanboyu değilim ama aradaki teknoloji uçurumu bariz ortada. Neden iPhone 11 alayım ki? İşin garip tarafı iPhone hakında herkeste çok yanlış bir algının oluşması.
4 yıllık telefon. İOS 18den sonra alacağı tek güncelleme güvenlik güncellemesi.
IPS 720P ekran
4 yıl yaşlanmış SoC
vs vs yorar insanı ama f5 emin ol daha iyidir. size onları söyleyen entellektüelleri takmayın.

1 yıldır 7 Plus kullanıyorum. Hiçbir sorun görmedim. O zaman 13 de bitti?

Bende uzun süre kullandım ve bana göre çöp. Oyunlarda ısınıp throothle yapıyor. Ben her konuya sorunları yazmaktan sıkıldım artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı