2022'de neden iPhone 11 alınmamalıdır?

Hocam vallahi Xiaomi kullanıyorum. Dediğiniz gibi 1 kere yaptım sadece güncelleme. Güncelleme geldi inceledim baktım, herkes sorun yok dedi. Güncellemeyi bir yaptım telefon sapıttı. Biraz çekiniyorum o yüzden.

Android cihazlar da güncelleme sonrası hard reset atmak gerekiyor kesinlikle. Bir daha güncelleyeceğinizde Mi Flash ile atın.

@AidenPearce Iphone 6'dan hâlâ memnun olan biri olarak söylüyorum ben bunu. Uygulamalardan bazıları güncelleme almamaya başladı, onun dışında sorun yaşamadım hiçbir zaman. Ne gibi sorun yaşamış Iphone 12 kullanıcıları?

Ben ikisi arasından kamera'nın verdiği renkleri beğendiğimden ve daha stabil oyun ve sosyal medya performansından dolayı Iphone 11 alırdım ama mesela daha yüksek bütçem olsa 20-25 bin civarı nedense Flip 4'ün tipi ve içindeki 8 GEN1 Plus çok çekici geliyor bu nedenlerden dolayı Flip 4 alırdım.

@AidenPearce Iphone 6'dan hâlâ memnun olan biri olarak söylüyorum ben bunu. Uygulamalardan bazıları güncelleme almamaya başladı, onun dışında sorun yaşamadım hiçbir zaman. Ne gibi sorun yaşamış Iphone 12 kullanıcıları?
Hocam kendim iPhone kullanıcısı değilim. En son 4S kullanmıştım iPhone kullandığımda. Apple'ın teknolojilerini hep takip ettim ama kullanmadım hiç uzaktım uzun bir süre. Donanımhaber'de bir kullanıcı belirtmiş güncelleme sonrası sorun yaşadığını. Yurt dışı 14 Pro almayı düşünüyorum ama hala kararsızım telefon mu bilgisayar mı konusunda. Konu açarsam fikrinizi almak isterim bu konuda.

Hocam vallahi Xiaomi kullanıyorum. Dediğiniz gibi 1 kere yaptım sadece güncelleme. Güncelleme geldi inceledim baktım, herkes sorun yok dedi. Güncellemeyi bir yaptım telefon sapıttı. Biraz çekiniyorum o yüzden.

Xiaomi, Realme, Oppo gibi Çin markalarının arayüzü berbat olduğu için bu tarz şeyler yaşamanız normal, tek çözümüde format atmak sanırım.

Bu arada S22'de kesinlikle alınılır, Xiaomi 12, Realme GT 2 Pro gibi termal darboğaz yemiyorsunuz. Android tarafında en kaliteli mobil cihaz üreticisi Samsung'tur ve kesinlikle iPhone 11 gibi cihazların yerine S21, S21+, S22 gibi cihazlar tercih edilmelidir.

Xiaomi, Realme, Oppo gibi Çin markalarının arayüzü berbat olduğu için bu tarz şeyler yaşamanız normal, tek çözümüde format atmak sanırım.

Bu arada S22'de kesinlikle alınılır, Xiaomi 12, Realme GT 2 Pro gibi termal darboğaz yemiyorsunuz. Android tarafında en kaliteli mobil cihaz üreticisi Samsung'tur ve kesinlikle iPhone 11 gibi cihazların yerine S21, S21+, S22 gibi cihazlar tercih edilmelidir.
iPhone 14 Pro veya 13 Pro düşünüyorum hocam.

IP11 kullanıyorum. Telefonun eni fazla geniş elde tutuşu zor. Ekran ve kamera fiyatına göre rezalet. Şirket telefonu olduğu için kullanıyorum. Aksi halde asla o kadar parayı LCD ekrana vermem. Yazılım konusunda da özellikle Bluetooth bağlantı problemleri bolca yaşadığım bir telefon.
Evet katılıyorum, bende kişisel telefonum olarak kullandım. Orta parlaklıkta bile o iğrenç siyah renginden sonra ve HD çözünürlüğünden sonra yazılımı istediği kadar iyi olsun...

Bu kadar parayı verdikten sonra ben telefonun ömrüne de bakarım. Android telefonlara bu konuda güvenemiyorum.

Şu an en kötü S21'in bile 3-4 yıl götürme potansiyeli var, Samsung'un arayüzü Android tarafının en stabil ve en şık ve IOS'dan sonra genel anlamda en iyi arayüzdür ama S21 ile iPhone 11 rakip cihazlar degil, S21 de uygulamalar daha hızlı açılıyor, işlemci A13 A14 arası özellikle S22, iPhone 13 rakibiyken gidip de HD, LCD 320 PPI panele sahip 3 yıllık telefonu almak çok mantıklı değil. Kamera özellikleri, düşük ışık, makro, zoom gibi şeylerde iPhone 11 anca S20 ya da S10+ ile kapışır.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı