iPhone 11 Pro Max renk tercihi

iPhone genel olarak tercih eden bir insan değilim fakat tercih etsem uzay grisi rengini tercih ederdim.

Gece yeşilini seçmeden önce "Ulan şunu seçecek bir salak benim kesin." diye düşünmüştüm. Bu arada gerçekten o kadar kişinin gece yeşili diyeceği hiç aklıma gelmezdi. Uzay grisi 18 kişi tarafından seçilmişken hem de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben Gold seviyorum. 6 Plus'ı Gold, 6s Plus'ı Gümüş Gri, 8 Plus'ı Gold aldım. 11 Pro Max almayı düşünüyorum, alırsam da Gold renk alacağım. Ama fiyatı gereksiz pahalı geliyor. Birde önümüzdeki sene çentik kalkacak gibi haberler yüzünden ikilemde kaldım.

Valla ben Gold seviyorum. 6 Plus'ı Gold, 6s Plus'ı Gümüş Gri, 8 Plus'ı Gold aldım. 11 Pro Max almayı düşünüyorum, alırsam da Gold renk alacağım. Ama fiyatı gereksiz pahalı geliyor. Birde önümüzdeki sene çentik kalkacak gibi haberler yüzünden ikilemde kaldım.
seneye çentik kesin kalkıyor deniyor ve büyük ihtimal tasarımda farklılaşacak eğer pro max gereksiz pahalı diye düşünüyorsanız ve de 8 plus ı değiştirmek çok istiyorsanız 11 alın seneye onu satıp 12 alırsınız.

seneye çentik kesin kalkıyor deniyor ve büyük ihtimal tasarımda farklılaşacak eğer pro max gereksiz pahalı diye düşünüyorsanız ve de 8 plus ı değiştirmek çok istiyorsanız 11 alın seneye onu satıp 12 alırsınız.
8 Plus ile aslında tüm işlerimi yapıyorum. Cep telefonu tarafında fotoğrafla pek işim yok, geçtim selfie olayını, normal foto bile çekmiyorum neredeyse. DSLR makinam olduğu için fotoğraf işini onunla yapıyorum. Yani ekran büyük olduğu için alırsam alırım ama aradaki ekran farkı da ahım şahım değil. Yılbaşında kesin zam gelecek o da belli, her sene olduğu gibi. Çok kararsızım. Bir telefona 12.000 TL para vermek saçma geliyor. Yoksa parasında değilim. Bilemiyorum. 31 Aralık'a kadar karar vereceğim artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı