iPhone 11 Pro Max renk tercihi

8 Plus ile aslında tüm işlerimi yapıyorum. Cep telefonu tarafında fotoğrafla pek işim yok, geçtim selfie olayını, normal foto bile çekmiyorum neredeyse. DSLR makinam olduğu için fotoğraf işini onunla yapıyorum. Yani ekran büyük olduğu için alırsam alırım ama aradaki ekran farkı da ahım şahım değil. Yılbaşında kesin zam gelecek o da belli, her sene olduğu gibi. Çok kararsızım. Bir telefona 12.000 TL para vermek saçma geliyor. Yoksa parasında değilim. Bilemiyorum. 31 Aralık'a kadar karar vereceğim artık.
haklısınız bazen para olsa bile bazı şeylere ayırmak konusunda kararsız kalınabiliyor. Eğer telefon tarafında fotoğraf ile ilgilenmiyorsanız ve DSLR makinanız varsa 11,11 pro ve 11 pro max modellerini almak biraz gereksiz olabilir.Çünkü bu seneki cihazlar özellikle kamera üzerine yoğunlaşmış cihazlar . Iphone 12 de hem tasarımsal hemde özellik açısından büyük farklar yaratabilir.Beklemekte oldukça mantıklı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı