iPhone 11 Pro Max vs 12 Pro vs 13

Ege Altunay

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ilk kez iPhone kullanacağım. iPad deneyimim oldu. 2 defa iOS çok akıcı geldiği için telefonda da Apple'a geçmek istedim ama çok kararsız kaldım. Telefonları yurt dışı alacağım, 11 Pro Max 11.199, 12 Pro 16.499 ve 13 de 16.999 TL. Bütçem maksimum 13'ü karşılayacak kadar. Benim için batarya en önemli konumda. Eğer uygun olursa ve güncelliğini yitirmemiş alınabilir derseniz direkt 11 PM alırım ama güncellik konusunda emin olamadığım için danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, ilk kez iPhone kullanacağım. iPad deneyimim oldu. 2 defa iOS çok akıcı geldiği için telefonda da Apple'a geçmek istedim ama çok kararsız kaldım. Telefonları yurt dışı alacağım, 11 Pro Max 11.199, 12 Pro 16.499 ve 13 de 16.999 TL. Bütçem maksimum 13'ü karşılayacak kadar. Benim için batarya en önemli konumda. Eğer uygun olursa ve güncelliğini yitirmemiş alınabilir derseniz direkt 11 pm alırım ama güncellik konusunda emin olamadığım için danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

En önemli kriter batarya ise 11 Pro Max almanı tavsiye ederim. Not: Yurt dışı cihaz yerine ikinci el garantili almanı tavsiye ederim. Yurt dışı cihazı almak kumar oynamak gibi bir şey.

Hocam kayıt masrafı 6 bin oldu ama 17+6=23 bine değer mi? Ayrıca benim için batarya çok önemli dediğim gibi.
Türkiye piyasası 28 bin lira olan bir telefondur iphone 13. Eğer batarya aşırı fazla önemliyse 12 pro yu gözden çıkarın. İphone 11 pro max bataryası 3969 mAh. iPhone 13 ise 3227 mAh. O yüzden 11 pro max de alınabilir. Fakat zamanı yavaşça doluyor. Batarya hariç diğer konularda iphone 13 daha iyi. O fiyata da değer.

Türkiye piyasası 28 bin lira olan bir telefondur iphone 13. Eğer batarya aşırı fazla önemliyse 12 pro yu gözden çıkarın. İphone 11 pro max bataryası 3969 mAh. iPhone 13 ise 3227 mAh. O yüzden 11 pro max de alınabilir. Fakat zamanı yavaşça doluyor. Batarya hariç diğer konularda iphone 13 daha iyi. O fiyata da değer.
Peki 11 Pro Max alsam kaç yıl stabil şekilde kullanabilirim en azından bi 6 sene kullanabilmem benim için iyi olur.

Geri
Yukarı