iPhone 11 Pro Max WhatsApp'ta donuyor

emredmrc34

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. POCO X3'ten iPhone 11 Pro Max'e geçtim. Her şey iyi güzel fakat WhatsApp'da sohbetteyken mesaj geldiğinde halihazırda ben de mesaj yazıyorsam veya da ses kaydediyorsam telefon 1-2 saniyeliğine donuyor. Canımı sıkmamaya çalışıyorum fakat gerçekten gün geçtikçe daha çok sinirimi bozuyor.
Notlar:
Telefonun eski sahibiyle alakalı bir sıkıntı değil,
WhatsApp'ı silip tekrar yükledim,
Telefonu sıfırlayıp tekrar kurdum,
WhatsApp Business'ı denedim,
Hiçbir şekilde sorunun çözümünü bulamadım, aksi gibi bu sorunu yaşayan kimse de bulamadım. Var mı çözüm önerisi olan?
(Video olarak ekleyemiyorum o yüzden YouTube linki koydum.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İkinci el SE aldığınız cihaz darbe sonucu böyle problemler oluşabiliyor telefon da dışarıdan bir şey olmasa da içeriden kan ağlıyor olabilir.

Hiç denk geldiğim bir durum değil. Benzer sorunları aradım onu da bulamadım. Whatsapp güncellemeleriyle belki çözülür. Başka türlü önerilecek çözüm kalmamış zaten.
sadece redditte bir arkadaş buldum benimle aynı problemi yaşayan. günlerdir ona mesaj atıyorum belki görür umuduyla..

İkinci el SE aldığınız cihaz darbe sonucu böyle problemler oluşabiliyor telefon da dışarıdan bir şey olmasa da içeriden kan ağlıyor olabilir.

Cihaz ikinci el evet ama abimin hediyesi. Kendisi cihazı çok temiz kullandı. Çizik bile yok ve 1.5 sene kullanıma rağmen pil gücü hala 100%. Yani eski sahbiyle alakalı bir durum değil ve o da zaten böyle bir problem yaşamıyormuş. Telefonu aktarırken WhatsApp'ı move to iOS ile aktaramadım bu yüzden icarefone adlı bir uygulamayla aktardım. Ondan dolayı olduğunu düsünüyorum, benden önce yaşayan bir kişi daha var Reddit'te, o da aynı şekilde uygulama sonrası böyle bir problem yaşadığını yazmış ama ne WhatsApp'ı silip yüklemek ne de telefonu sıfırlamak işe yaramadı.

Hiç denk geldiğim bir durum değil. Benzer sorunları aradım onu da bulamadım. Whatsapp güncellemeleriyle belki çözülür. Başka türlü önerilecek çözüm kalmamış zaten.
reddit’teki kişinin yazısı.

Dosya Ekleri

• IMG_0198.jpeg
    IMG_0198.jpeg
    188,2 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:
Sadece Reddit'te bir arkadaş buldum benimle aynı problemi yaşayan. Günlerdir ona mesaj atıyorum belki görür umuduyla.

Cihaz ikinci el evet ama abimin hediyesi. Kendisi cihazı çok temiz kullandı. Çizik bile yok ve 1.5 sene kullanıma rağmen pil gücü hala 100%. Yani eski sahbiyle alakalı bir durum değil ve o da zaten böyle bir problem yaşamıyormuş. Telefonu aktarırken WhatsApp'ı move to iOS ile aktaramadım bu yüzden icarefone adlı bir uygulamayla aktardım. Ondan dolayı olduğunu düsünüyorum, benden önce yaşayan bir kişi daha var Reddit'te, o da aynı şekilde uygulama sonrası böyle bir problem yaşadığını yazmış ama ne WhatsApp'ı silip yüklemek ne de telefonu sıfırlamak işe yaramadı.

Reddit'teki kişinin yazısı.

Cihaz 1 buçuk senelik ve pil sağlığı 100 öyle mi o cihaz açılmış batarya değişmiş kim bilir başka ne yaptılar. Elinizden çıkarmanızı öneririm kurcalanmış telefon.

Cihaz 1 buçuk senelik ve pil sağlığı 100 öyle mi o cihaz açılmış batarya değişmiş kim bilir başka ne yaptılar. Elinizden çıkarmanızı öneririm kurcalanmış telefon.
hocam abim hediye etti telefonu pil mil değişmedi kendim biliyorum. attığım fotoğrafa bakarsanız sorun yaşayan diğer kişi yeni aldığı 15 pro max’te yaşamış. konuyu açarken yazdım eski sahibiyle alakalı değil diye siz hala tutturuyorsunuz.

Geri
Yukarı