iPhone 11 Pro'da 4 dakikada %1 şarj gidiyor

Benim telefon Xr ile aynı olmuş sanırım. :D
Ama daha yeni telefon ya. Aldığım gün güncelledim onla mı alakalı acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle normal değil videoya baktığımızda 2 saatte 100'den 85'e geliyor.
Benim önerim yedek alıp DFU mod ile sıfırlama yapmanız. Eğer bu da işe yaramazsa servis yolu.
Burada da karma kullanımda 7 buçuk saat civarı gitmiş işte. Nesi normal değil?
Ekrana dokunmazsanız boşta zaten güç harcamaz o kadar.

Bir dakika. Şimdi kafamda bir şeyler dank etti. Ben iPad adaptörü ile şarj ediyordum ve bayağı hızlı doluyordu. Onla alakası olabilir mi?
@Setsuna Yuki @Lord Raiden
Amper değeri daha yüksek sanırım, olabilir.

Burada da karma kullanımda 7 buçuk saat civarı gitmiş işte. Nesi normal değil?
Ekrana dokunmazsanız boşta zaten güç harcamaz o kadar.

Amper değeri daha yüksek sanırım, olabilir.
Ben mi yanlış anladım yoksa 91'den 67'ye kadar 1.30 saatlik kullanım mı almış? Ona göre söylemiştim.

Ben mi yanlış anladım yoksa 91'den 67'ye kadar 1.30 saatlik kullanım mı almış? Ona göre söylemiştim.
Bu noktada her şeyi hesaplamamış. Sonraki mesajda yüzde 17 şarj kalmış ve ekran süresi yaklaşık 6 buçuk saat. Yani bence normal değerler alıyor.

Şu an baktım. 6 saat 35 dakika ekran süresi. Cumartesi günü yapmışım. Şarjım da 17 filan kalmıştı.
Ekstra olarak, Cumartesi 6.30 ekran sürem olmuş.
Not: Hayvan gibi Instagram kullanmış bugünde. :D

Pil sağlığınız %100'de iken bu durumu yaşamanız ile iPhone 11 Pro'nun bataryasının mAh değerini hesaba katarsak normal diyebiliriz. Şahsen ben iPhone 5S kullanıyorum ve batarya sağlığım %79 fakat Apple'a yeni iOS sürümleriyle eski IPhone'ları yavaşlattığı için açılan dava (?) sonucunda iPhone 5S ve 6 modellerine iOS 12.5 ve 12.5. 1 sürümleri getirilerek hızlandırıldı diye biliyorum. O yüzden şu anda ekran sürem normal kullanımda abartmazsak 7 saati zorluyor. Bataryanızın sağlıyı düşünce Deji gibi yüksek mAh değerli bataryalarla değiştirmenizi öneririm.

Bu noktada her şeyi hesaplamamış. Sonraki mesajda yüzde 17 şarj kalmış ve ekran süresi yaklaşık 6 buçuk saat. Yani bence normal değerler alıyor.

Not: Hayvan gibi Instagram kullanmış bugünde. :D
Bugün 50 dakika İnstagram kullanmışım.
20.25 dakika da WhatsApp. İnstagram kullanırken de elim hep hareketli. Hep aşağı ya da yukarı kaydırdığımı da varsayalım.

6.30 saat aldığım zaman hayvan gibi İnstagram kullandığımı da baz almak gerek :)
Instagram en çok şarj yiyen uygulamalardan, ben uykudan yeni uyanmıştım pek kavrayamamışım. Aslında hiçbir şey yapmadan yüzde yüz yapıp yüzde sıfıra ne kadarda geldiğini hesaplayabilirsiniz. 7 saat alıyorsanız normal zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı