iPhone 11 renewed alınır mı?

Conspirator7

Centipat
Daha fazla  
Amazon Amerika'daki iPhone 11 renewed alınır mı?
Apple iPhone 11 64 GB, Black - locked cricket Wireless (renewed) Amazon.com
Not: Vergiyle aynı fiyata geliyor demeyin. Azerbaycan vatandaşıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Azerbaycan vatandaşıyım. Aynı fiyattaki telefonlardan iyi mi? Başka renewedlenmiş versiyonuna bakılmalı mı? Günlük kullanıma yarar mı? Yararsa ne kadar yarar?

Bilmiyorum bana göre IPhone'den uzak durun şarjları hızlı bitmesi yetmez miş gibi masrafları çok pahalı.

Bilmiyorum bana göre IPhone'den uzak durun şarjları hızlı bitmesi yetmez miş gibi masrafları çok pahalı.
11'in şarj performansı kötü değil. İphone 6'lardaki şarj sorunu şuan gündemde değil.

Azerbaycan vatandaşıyım. Aynı fiyattaki telefonlardan iyimi? Başka renewedlenmiş versiyonuna bakılmalımı? Günlük kullanıma yararmı? Yararsa ne kadar yarar?
Hocam yenilenmişlere pek yönelmenizi önermiyorum. Amerika'da nasıl işliyor tabii bilmiyorum ama Türkiye'de yenilenmişlere yan sanayi parçalar falan takıyorlar. Amerika'da öyle bir mevzu yoksa alınabilir. 300 dolara gayet iyi zaten.

11'in şarj performansı kötü değil. iPhone 6'lardaki şarj sorunu şu an gündemde değil.

Hocam yenilenmişlere pek yönelmenizi önermiyorum. Amerika'da nasıl işliyor tabii bilmiyorum ama Türkiye'de yenilenmişlere yan sanayi parçalar falan takıyorlar. Amerika'da öyle bir mevzu yoksa alınabilir. 300 dolara gayet iyi zaten.

Türkiye'de kimse orijinal parça takmıyor telefon tamir ettirmeye gidiyoruz adam yan sanayi takayım mı abi ama masrafı 300TL ayrıca orijinal parçayı da istiyor.

Türkiye'de kimse orijinal parça takmıyor telefon tamir ettirmeye gidiyoruz adam yan sanayi takayım mı abi ama masrafı 300TL ayrıca orijinal parçayı da istiyor
Dostum ne olduğu belli olmayan telefonculara gidersen öyle olur zaten. Ayrıca yenilenmiş dediğim başka konu, firmalar yapıyor onu kişisel değil. Orjinal parça istiyorsanız da Apple üzerinden pil değişimi falan yapılabiliyor. 2000 TL civarında olması lazım. Apple servisleri veya yetkili servisler tercih edilmeli. Saçma sapan telefonculara telefon vermeyin, ne yaptıklarını bilmiyorlar.

Yenilenmiş telefon başta sorun çıkarmasa da illaki bende sorun çıkardı uzun vadede. Bu yüzden ne olursa olsun, yenilenmiş telefon önermiyorum.

Dostum ne olduğu belli olmayan telefonculara gidersen öyle olur zaten. Ayrıca yenilenmiş dediğim başka konu, firmalar yapıyor onu kişisel değil. Orijinal parça istiyorsanız da Apple üzerinden pil değişimi falan yapılabiliyor. 2000 TL civarında olması lazım. Apple servisleri veya yetkili servisler tercih edilmeli. Saçma sapan telefonculara telefon vermeyin, ne yaptıklarını bilmiyorlar.

Ben Samsung model kullanıyorum soketi bozulmuş arızasını başta anlamamıştım üşendigim için servise yollamadım 3km uzaktaki telefoncuya götürdüm adam yıllarca telefoncuymuş arızanın ana kartdan oldugunu söylüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı