iPhone 11 şarj olurken isiniyor

LambotRr23

Zeptopat
Daha fazla  
Telefonumu 1 hafta once aldim ve yaninda orijinal 20W Apple adaptor aldim fakat şarj ederken nedense telefon isiniyor. Kiliftan cikardim cogu seyi yaptim ama 20 ila 65 arasinda şarj olurken isiniyor sonra soguyor anlamadim. Cihazi temiz kullanıyorum. 20-80 arasi şarj ediyorum. Niye boyle? Tum iPhone 11'lerde mi? Boyle isinir yoksa benimki mi anormal?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adaptörün orijinal olduğundan emin olun. Ayrıca şarj olurken telefonla uğraşmak, üzerine havalar da sıcak olunca ısınması normaldir.

5W orijinal şarj aleti ile akşamları şarj ediyorum. Normalde 20-80 arası makul fakat şarjda hiçbir şey yapmamak adına ve sürekli pil sararuf moduyla kullanarak Kasım ayından beri iPhone 13 cihazımın pil sağlığını %100 tutmayı başardım. Parlaklık otomatik, GPS sürekli açık, Bluetooth sürekli açık ve Band 6 cihazım ile iletişim halinde. Çok zorda kalınca Spigen 18W şarj cihazı ile %40'lara falan getiriyorum akşama kadar kurtarsın diye. Genelde 1 tam gün ve ertesi gün öğlene kadar götürüyor zaten.

Bir sorum da nedense sarjimi 20-80 arasi kullanıyorum fakat gunde 1 kez şarj etmeme neden oluyor yani 60 şarj 2 kere dolmasi gerekiyor. Daha uzun kullanabilecegimk dusunuyordum herkeste oyle mi yoksa benimki mi hizli bitiyor?

Bir sorum da nedense sarjimi 20-80 arasi kullanıyorum fakat gunde 1 kez şarj etmeme neden oluyor yani 60 şarj 2 kere dolmasi gerekiyor. Daha uzun kullanabilecegimk dusunuyordum herkeste oyle mi yoksa benimki mi hizli bitiyor?
Benim de şuan öyle, telefonu alalı 10 gün oldu, her gün şarj ediyorum 1 kez 20-80 arası kullanırken. Günlük akfif kullanımım 4-5 saat arası. Normal mi şarjın bu hızda bitmesi, sizdeki durum ne? Sadece whatsapp ve instagramda takılıyorum, oyun dizi film falan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı