iPhone 11 şarjı çabuk biter mi?

• Konuyu başlatan Nahz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 12B
11 kullanan biri olarak söylüyorum çok rahat geçirirsin fakat mobil veri çok aşırı şarj yiyor ben karışık kullanımda yaklaşık 9 saat ekran süresi alıyorum. Sadece Wi-Fi kullanırsan ve ara ara telefona bakıyorsan 1.5-2 gün bile götürebilir. Eğer telefonu alırsan sana bir tavsiyem var. Şarjını %20'nin altına düşürmemeni, kesinlikle ama kesinlikle şarjda telefona bakmamanı (birisi ararsa bile şarjdan çıkar, konuş daha sonra tekrar şarja tak.) Tavsiye ediyorum. AAA bu arada ben 9 saat ekran süresini %20'nin altına düşürmeden alıyorum :).

Son düzenleme:
Aktif olarak kullandığım bir telefon 2 günü çıkarıyor yatmadan önce telefonu kapatıyorum sabah tekrar açıp kullanıyorum lakin ben %20 ile %80- 85 sarj aralıklarında kullanıyorum yine de bana yetiyor.

11 kullanan biri olarak söylüyorum çok rahat geçirirsin fakat mobil veri çok aşırı şarj yiyor ben karışık kullanımda yaklaşık 9 saat ekran süresi alıyorum. Sadece Wi-Fi kullanırsan ve ara ara telefona bakıyorsan 1.5-2 gün bile götürebilir. Eğer telefonu alırsan sana bir tavsiyem var. Şarjını %20'nin altına düşürmemeni, kesinlikle ama kesinlikle şarjda telefona bakmamanı (birisi ararsa bile şarjdan çıkar, konuş daha sonra tekrar şarja tak.) Tavsiye ediyorum. AAA bu arada ben 9 saat ekran süresini %20'nin altına düşürmeden alıyorum :).

Hangi iOS sürümünü kullanıyorsunuz?

Eşimde xr var hemen hemen aynı batarya ama bi günü çıkarmıyor. Oyun filan oynamaz ancak bolca instagram ve youtube tüketir.

Kullanıcısı olarak söyleyebilirim ki rahat çıkarır. Ben otomatik parlaklık kapalı parlaklık tam yarıda LTE sürekli açık düşük modunu hiç kullanmadım.

Eşimde xr var hemen hemen aynı batarya ama bi günü çıkarmıyor. Oyun filan oynamaz ancak bolca instagram ve youtube tüketir.
Arkadaşımda XR kullanıyor pil sağlığı 99'a düştüğünden beri günde 2 bazen 3 defa şarj ettiğini söylüyor. Benim pil sağlığım %97 olmasına rağmen %80 şarj ile bir günümü çok rahat çıkartıyor.

Eşimde xr var hemen hemen aynı batarya ama bi günü çıkarmıyor. Oyun filan oynamaz ancak bolca instagram ve youtube tüketir
Arkadaşımda XR kullanıyor pil sağlığı 99'a düştüğünden beri günde 2 bazen 3 defa şarj ettiğini söylüyor. Benim pil sağlığım %97 olmasına rağmen %80 şarj ile bir günümü çok rahat çıkartıyor.
Büyük ihtimalle arkadaşınız ve sizin kullanımını farklı diye düşünüyorum. Çünkü kullanılmadığını her telefonun bataryası tatmin edici. Ama bence iphonelar pil konusunda halen çok geride.

Bu mesajı yazarken şarjım %28 ve grafik içinde hücresel veri ve Bluetooth genelde açıktı.

Dosya Ekleri

• 6D52A81D-7337-4CFE-B5FB-35C384329B38.png
    6D52A81D-7337-4CFE-B5FB-35C384329B38.png
    294 KB · Görüntüleme: 173
  • 58DF90E3-6277-4DEF-BA37-62DB8B9F80B0.png
    58DF90E3-6277-4DEF-BA37-62DB8B9F80B0.png
    329,4 KB · Görüntüleme: 171

Yeni konular

Geri
Yukarı