iPhone 11 satıp 2 tane XS Max alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone 11'i kullanmaya devam etmenizi öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diğer alacağımız telefonların pilleri çöpe yakın olacak, değiştiririm ben.
Değiştireceğiz piller marka model ne olursa olsun randıman vermeyecek. Bir süre sonra salıyorlar kendilerini. En iyi ihtimalle pil performansları iyi olur ancak ısınırlar. Bu noktada bir telefonu iki yapmak mantıklı ve tasarruflu bir plan ancak bence üzerine bir de Apple Center batarya değişim ücretlerini de ekleyin. Her halükarda yeni telefon parası kadar tutmayacaktır. Telefonu telefon için kullandığınız sürece de beklentilerinizi karşılar.

Babamın 1 yıl garantili pil %100 11'i var. Satıp ona ve kendime XS Max alsak nasıl olur? O telefonu telefon olduğu için kullanıyor. Ben de aşağı yukarı aynı kafadayım. Tek bu seçenek var başka kabul etmiyorum. Ne diyorsunuz? Diğer alacağımız telefonların pilleri çöpe yakın olacak, değiştiririm ben.

Avrupa'da XS Max'in bir şeyi bozulursa da olan yine bana olur. Öyle bir ihtimal de var.

Üstüne para eklerim, telefonların tanesi 13K civarı olur gibi.

Alınır, mantıklı.

Babamın 1 yıl garantili pil %100 11'i var. Satıp ona ve kendime XS Max alsak nasıl olur? O telefonu telefon olduğu için kullanıyor. Ben de aşağı yukarı aynı kafadayım. Tek bu seçenek var başka kabul etmiyorum. Ne diyorsunuz? Diğer alacağımız telefonların pilleri çöpe yakın olacak, değiştiririm ben.

Avrupa'da XS Max'in bir şeyi bozulursa da olan yine bana olur. Öyle bir ihtimal de var.

Mantıklı olur.

Avrupa'da XS Max'in bi şeyi bozulursa da olan yine bana olur. Öyle bir ihtimal de var.

Çoğu arkadaş mantıksız demiş ama XS Max 11'den daha iyi bir telefon? Sadece işlem farkı var geri kalan her şey olarak XS Max daha iyi? Sadece 1 yıl az güncelleme alacak hepsi bu. Kesinlikle değer.

Android mi 🫣 iphone 11 2019 da çıktı ve hala çok stabil bir telefon. Android kadar değer kaybıda yaşamadı. Öğrenciysen evet android tercih edile bilir ama çalışıyorsan ve sürekli telefon trafiği yaşıyorsan kesinlikle uzak dur deli eder. Ben o kervana katılmıştım bir ara beni çıldırtmıştı .

Mantıklı değil. iPhone 11 dediğin telefonla 2 tane XS Max alınmaz hadi üstüne para ekledin aldın diyelim. O telefonların pilleri ölmüştür iki telefon için 5.500₺ de pil değişimine gider.

Root yapılmış Custom ROM cihaz kullanacağına akıllı telefon kullanma daha iyi. Android zaten güvenlik açısından daha zayıf, bunun sebebi iOS daha iyi olması değil Android'in daha yaygın olması sebebiyle daha çok hedeflenmesidir ya da Android daha açık bir sistem olduğu için yapısı gereği bu tarz saldırılara karşı daha açıktır. Bir de sen üstüne root ve Custom ROM dediğin zaman güvenlik diye bir şey kalmıyor.

İnsanlar cep telefonlarından bankacılık işlemlerini yapıyor kredi kartıyla alışveriş yaparken 3D Secure şifresi geliyor, Google hesabı olsun başka bir üyelik olsun doğrulama için SMS kodu gönderiyor. Bu bilgilerin hepsini birilerine kendi elinle sunmuş paylaşmış olursun root ve Custom ROM tarzı uygulamalarla. Ben kapıyı açık bıraktım hırsız kardeş sen uğraşma diyorsun. Kimseye root ve Custom ROM tavsiye etmem.

Güvenlik konusunu kenara bırakırsak bir telefon kullanacak diye insanlar yazılım mühendisi olmayacak yok şuradan şu recovery yükle üstüne şu ROM'u yükle ama onun şu eksiği var o yüzden yanında bunu yükle, sonra o ROM'un bir hatası eksiği çıksın güncelleme için telefonu yine formatla aynı şeyleri baştan yap. Bir de üstüne güvenliksiz bir cihaz kullan, bankacılık uygulaması dahi yükleyemezsin o telefona uygulamalar uyarı verip kapanıyor güvensiz sertifikasız yazılımdan.

Yapılabilir. Androide'de dönebilirsiniz tabii buda bir seçenek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı