iPhone 11 satıp 2 tane XS Max alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güldürdünüz doğrusu, Custom ROM sandığınız gibi bir şey değil. Hiç kullanmadiniz belli ki.

Uğraşmanın degmeyecegini düşünüyorum konu sahibi için. Nihayetinde güncellik farkı var, bu firmaların ne yapacağı belli olmuyor. iOS 17 desteklemesi bekleniyor XS'in bu arada.

Custom ROM zamanında oldukça fazla kullandım kendi ROM düzenlemelerimi dahi yaptım ve risklerini getirilerini gayet iyi biliyorum. Evet telefon orijinal roma göre daha hızlı çalışıyor her zaman güncel Android sürümüne erişiminiz oluyor ama aynı şekilde daha güvensiz oluyor kim olduğu belli olmayan bir geliştiricinin eline emanet ediyorsunuz her şeyinizi çoğu zaman. İstese uzaktan bir komutla hepinizin telefonlarını kilitler kullanılamaz hale getirir. Ayrıca Custom ROM yüklü ve root yapılmış cihazlarda bankacılık uygulamaları çalışmaz telefonun güvensiz olduğunu söyleyerek otomatik kapatır kendisini, çalışıyorsa da o sertifikaların resmi geçerliliği var mı yoksa illeagal yolla roma mı gömülmüş bilemezsiniz ve bir gece hesabınızın boşlatılması riskini göze alarak kullanırsınız. Ayrıca Custom ROM, recovery atarken telefonu brick etme kullanılamaz hale getirme ve telefonu çöp etme riskinizden bahsetmiyorum bile.
İnsanlar daha FreeDOS aldığı bilgisayarına Windows kurmayı bilmiyor siz kalkmış bir de telefona Custom ROM yüklemekden bahsediyorsunuz. Güncel bir telefona verecek parası olmayan ve kendini akıllı zanneden ve çok zamanı olanların işi bu. Eski bir üst seviye telefonla Custom ROM vs uğraşacağınıza yeni bir orta seviye Android cihaz alın daha iyi özellikler sunar zaten orijinal şekilde kullanın. Custom ROM için harcadığınız zamanı para kazanmaya harcasanız zaten Custom ROM ihtiyacı olmayan güncel bir telefon alacak paranız olur.

Custom ROM zamanında oldukça fazla kullandım kendi ROM düzenlemelerimi dahi yaptım ve risklerini getirilerini gayet iyi biliyorum. Evet telefon orijinal roma göre daha hızlı çalışıyor her zaman güncel Android sürümüne erişiminiz oluyor ama aynı şekilde daha güvensiz oluyor kim olduğu belli olmayan bir geliştiricinin eline emanet ediyorsunuz her şeyinizi çoğu zaman. İstese uzaktan bir komutla hepinizin telefonlarını kilitler kullanılamaz hale getirir. Ayrıca Custom ROM yüklü ve root yapılmış cihazlarda bankacılık uygulamaları çalışmaz telefonun güvensiz olduğunu söyleyerek otomatik kapatır kendisini, çalışıyorsa da o sertifikaların resmi geçerliliği var mı yoksa illeagal yolla roma mı gömülmüş bilemezsiniz ve bir gece hesabınızın boşlatılması riskini göze alarak kullanırsınız. Ayrıca Custom ROM, recovery atarken telefonu brick etme kullanılamaz hale getirme ve telefonu çöp etme riskinizden bahsetmiyorum bile.
İnsanlar daha FreeDOS aldığı bilgisayarına Windows kurmayı bilmiyor siz kalkmış bir de telefona Custom ROM yüklemekden bahsediyorsunuz. IPhone'a verecek parası olmayan ve kendini akıllı zanneden ve çok zamanı olanların işi bu. Eski bir üst seviye telefonla Custom ROM vs uğraşacağınıza yeni bir orta seviye Android cihaz alın daha iyi özellikler sunar zaten orijinal şekilde kullanın. Custom ROM için harcadığınız zamanı para kazanmaya harcasanız zaten Custom ROM ihtiyacı olmayan güncel bir telefon alacak paranız olur.
Android'de çoğu uygulama desteğinin kesilmesi uzun sürüyor zaten. A5 telefonum 8. senesini doldurduğunda COD kaldırmamaya başladı. 1 sene sonrada temel ihtiyaç uygulamaları desteğini kesecek. 9 sene rahat şekilde gitti yani. İlla Custom ROM atmaya gerek yok ve dediğiniz gibi güvensiz birşey.

Arkadaşlar babam 69 doğumlu ve 2015’den beri iPhone kullanan birisi. Hayatta ona başka telefon almam bu marka dışında çünkü öğrenemez. Bana gelirsek de ben zaten A52 alabilirim diplomayı kullanarak. Onun dışında babama XSM kendime de Android almam. Zaten konuda belirttiğim gibi sadece o kombinasyon var dedim. Lütfen tane tane okuyun.

Şimdi telefonlara A12 A13 diye bakmayın A13 2 kamerasını 4K 60FPS video çekebilecek güçtedir ayrıca gece fotoğraf olayında iPhone 11 serisi çok fazla önde öyle elime aldım ekranı büyük OLED falan gündelik yaşamında hiçbir şeyi etkilemez ayrıca pili daha zayıf XS in.

Bende GT2 var, daha iyi gece fotoğrafı çekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı