iPhone 11 verip iPhone 13 alınır mı?

SrcnTSC

Hectopat
Merhaba;

Arkadaşlar bundan 12 ay önce iPhone 11 almıştım. Pil sağlığı %95 ve en ufak hatası yok. Üstüne 13 bin vererek iPhone 13 modelini bir telefoncudan satın aldım.

Sizce mantıklı mı? Piyasayı tam olarak bilmiyorum.

Merhaba;

Arkadaşlar bundan 12 ay önce iPhone 11 almıştım. Pil sağlığı %95 ve en ufak hatası yok. Üstüne 13 bin vererek iPhone 13 modelini bir telefoncudan satın aldım.

Sıfır mı aldığınız cihaz?

Aldıktan sonra hayırlı olsun denir. Onu almadan önce soracaktın.
Doğru.

Merhaba;

Mantıklı değil desek ne yapacaksınız? Almadan önce keşke soruyu sorsaydınız daha iyi olurdu. Bu arada iyi etmişsiniz.

Üst modele terfi olmuş iyi olmuş. Sonuçta 11 modelinden daha güncel bir cihaz almışsınız.

Hayırlı olsun.

İyi kozmetiğe sahip 11 ler şu an 15bin bandında satılabiliyor. Sıfır İphone 13'ün fiyatı kendi sitesinde şu an 28bin TL. Aldığınız telefon sıfırsa birebir eşdeğer olmuş ancak ikinci el ise fazla vermişsiniz. Artık hayırlı olsun demekten başka bir şey gelmez elden. Güle güle kullanın.​

Merhaba;

Hocam biraz erken yazmışsınız. Hayırlı olsun. Aldıktan sonra ne desek bir şey değişmeyecek gibi. İçinizi rahatlatmak için soruyorsanız, sonuçta üst modeli işte. Almışsınız takılmayın çok fazla hayırlı olsun tekrardan.

Geri
Yukarı