iPhone 13 alınır mı?

alittleanarchy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba herkese. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Kardeşim iPhone istediği için bütçemize göre bir iPhone almak istiyoruz. Kamera olarak hala iyi olan hangi modeller alınabilir? iPhone 13 hakkında ne düşünüyorsunuz şu anki fiyatına değer mi? Teşekkürler şimdiden.

Ben İphone 13 kullanıyorum, arkadaşım da 11 var, sırf kamera için almak istiyorsan, 11-12-13 çok büyük bir fark yok, düz modelleri için söylüyorum. Ama ekran olarak 13 tabiki 11'den daha iyi. Şuanki fiyatına değer evet, ios işletim sistemini aynı stabil hızda uzun yıllar kullanabilirsin, android gibi 3 yılda yavaşlamalar görmeyeceksiniz. Bu cihaz uzun yıllar sizi memnun eder.

Sadece iPhone'sa fazlasıyla alınır. Kameradan beklentiniz fazlaysa 13 Pro/Pro Max ya da 14 serisine çıkmanız lazım.
13 de fazlasıyla tatmin eder ama bahsettiğim cihazlarda fark edilir gelişmeler var. Tabii ki daha fazla para karşılığında.🙂

Suan fiyatini hak ettigini soyleyemem. O butcede S23+ cok daha mantikli. Yani illa iPhone almak istiyorsaniz zaten 50 tane model yok butceye uyan maksimum modeli alip gecebilirsiniz. Ancak tekrar diyeyim o fiyata 13 yerine S23+ cok cok daha mantikli.

8-9 aydır kullanıyorum 28 bin TL bandındayken almıştım. Batarya bütün günümü rahatça götürüyor ki çok fazla sosyal medya kullanıyorum, kamerasına bir şey demeye gerek yok gayet yeterli sosyal medya için. Oyun vs oynamıyorum pil sağlığım daha yeni %99 seviyesine ulaştı.

Nisan ayında 28k ya almıştım cihazı daha geçen.ay yaklaşık 7 ay sonra pil sağlığım %99 a düştü kamerasına diyecek yok gayet stabilize çalışmakta şarj bir gün normal kullanımda yetiyor

illa iphone isteniyorsa olabilir ancak 40k verip 60 hz cihaz ben almazdım mesela s23+ daha iyi bir cihaz
Dostum teknik detaylarda boğulmaya gerek yok bence. Günlük kullanımda 120Hz'ye alışkın olmayan birisi aradaki farkı anlamaz. Ayrıca Samsung cihazlarda 120Hz, 60Hz'ye oranla çok fazla pil tüketiyor. S23+ iPhone 14 Pro ile rakip bir cihaz. 13 ile kıyaslanamaz bile. Uzun ömürlülükte ama gel gelelim iPhone 13 daha önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı