iPhone 13 alınır mı?

• Konuyu başlatan Larc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 61
  • Görüntüleme 7B
Merhaba iPhone 13 almayı düşünüyorum ama 12 ile arasında çok fark var mı? Varsa da hangi renk 13 almalıyım?

13 alacağına 12 Pro veya 11 Pro Max al ama ben Samsung'cuyum.

Bilmiyorum ya muhtemelen 13 Pro alacağım 3 seçenek var daha belli olmadı ya 13, 13 Pro, 14Pro.

Bilmiyorum ya muhtemelen 13 Pro alacağım 3 seçenek var daha belli olmadı ya 13, 13 Pro, 14Pro.
Yeterli bütçeniz varsa 14 Pro alın tabii, param cebimde kalsın diyorsanız S22 Ultra alın, Apple'ın TR'de ki satış politikasından dolayı ülkemizde biraz pahalılar, yurt dışında S22 Ultra daha pahalı zaten :D.

Samsung'un arayüzü Android tarafının en hızlı arayüzü. S22 Ultra'nın 4-5 yıl götürme potansiyeli var ama günün sonunda iPhone 13 kadar hızlı olamaz elbette, 2-3 yıl kullanacağım derseniz S22 Ultra alabilirsiniz.

Hayır en hızlı arayüz ona sahip değil, stock arayüz daha hızlı ve akıcı. Pixel telefonlara bakın derim.

Hayır en hızlı arayüz ona sahip değil, stock arayüz daha hızlı ve akıcı. Pixel telefonlara bakın derim.

Stock arayüz mü? Kesinlikle katılmıyorum, eski model (2019-2020) GM'leri ya da Lenovo'ları vs. görüyoruz, stock arayüz One UI'dan akıcı değil ve asla asla şık değil...

Stock arayüz mü? Kesinlikle katılmıyorum, eski model (2019-2020) GM'leri ya da Lenovo'ları vs. görüyoruz, stock arayüz One UI'dan akıcı değil ve asla asla şık değil...

Eski olanları tabiikide berbat ama Android 12 ve 13'ün akıcılığını ve hızını tatmak istiyorsanız Google pixel 6A / 6 / Pro modeline sahip telefonu kullanmalısınız ve evet arayüzü şahsen çok hoşuma gitmiyor, o yüzden ileride iPhone 13 Pro alacağım.

Geri
Yukarı