iPhone 11 vs. 12 mini

Ben olsam 12 mini alırdım zaten büyük telefonlar çok kaba geliyor bana o yüzden mini daha güzel gözüküyor bana, ayrıca ekran olarak FHD OLED ekran var 11 de IPS LED HD diye biliyorum A14 bionic unutmayalım diyebileceğim tek eksisi batarya süresidir sanırım.

Son düzenleme:
Şahsen 2 telefonu da kullandım lakin fiyatlarla alakalı çok bilgim yok tam olarak, bütçen yeterse mini değil de düz 12 önerebilirim.

Ara ara şarja takabiliyorsan 12 Mini derim. Ancak ben sosyal medyada gezerim, özellikler falan çok önemli değil, son kullanıcıyım dersen 11.
12 Mini. 11'in neredeyse hiç artısı yok ikisi arasında.
11'in eksi özellikleri artı özellikleri oluyor aynı zamanda. Düşük çözünürlük demek yüksek pil ömrü demek. IPS ekran demek daha yüksek pil ömrü demek, daha doğru renkler demek. Gibi gibi...

11'in eksi özellikleri artı özellikleri oluyor aynı zamanda. Düşük çözünürlük demek yüksek pil ömrü demek. IPS ekran demek daha yüksek pil ömrü demek, daha doğru renkler demek. Gibi gibi...
Bu mantıkla telefon yenilemeyelim hiç hocam 😁 Şaka bir yana bunlar da doğru konu sahibi dikkat etsin.

Bu mantıkla telefon yenilemeyelim hiç hocam 😁 Şaka bir yana bunlar da doğru konu sahibi dikkat etsin.
Ya 12 Mini'de düşük çözünürlüklü eski IPS panel kullanılsın isterdim ben. Zaten ekran küçük piksel yoğunluğu da rahat rahat kurtarırdı. Ama yeni panele geçmeyi tercih ettiler. iPhone 11 son eski iPhone diyebiliriz. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı