Hâlâ iPhone 11 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
10.500
Saat 00.30 gibi telefon geldi. Yardım eden herkese çok teşekkürler… Bu saatte gelmesine de hâlâ aşırı şaşkınım da neyse. :D

Dosya Ekleri

• C74FEACF-4496-4D53-84A3-782180A2F89D.jpeg
    C74FEACF-4496-4D53-84A3-782180A2F89D.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 92
Şahsen 720P LCD ekranlı bir cihaza 11K para bayılmazdım. Göz zevkinize yazık. İlla IOS olacak diyorsanız zaten başka seçeneğiniz yok. Ancak farketmez derseniz neredeyse yarı fiyatına S20 FE alınabilir.
Şimdi tamamını okuyunca gördüm, hayırlı olsun.

Şahsen 720P LCD ekranlı bir cihaza 11K para bayılmazdım. Göz zevkinize yazık. İlla IOS olacak diyorsanız zaten başka seçeneğiniz yok. Ancak farketmez derseniz neredeyse yarı fiyatına S20 FE alınabilir.
Şimdi tamamını okuyunca gördüm, hayırlı olsun.
Ekranı gayet kaliteli. Kağıt üzerinde baktığınızda öyle gözüküyor ancak test videolarına bakabilirsiniz gayet tatmin etti beni.

Ekranı gayet kaliteli. Kağıt üzerinde baktığınızda öyle gözüküyor ancak test videolarına bakabilirsiniz gayet tatmin etti beni.
Rakiplerinden fazlasıyla geride kalıyor. Daha önce kaliteli bir ekran kullanmamışsınız sanırım, 5S zamanında çıkmış S4'te bile daha kaliteli bir ekran var :)
Neyse hayırlı olsun, kötü veya iyi de olsa aldınız artık.

Rakiplerinden fazlasıyla geride kalıyor. Daha önce kaliteli bir ekran kullanmamışsınız sanırım, 5S zamanında çıkmış S4'te bile daha kaliteli bir ekran var :)
Neyse hayırlı olsun, kötü veya iyi de olsa aldınız artık.
S4 mü? 🤣
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Attığım yerden bi izleyin isterseniz. Videonun tamamını izleseniz daha da iyi olur.
3:19'dan da izleyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı