iPhone 11 vs 12

TnawTheAnubis67

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Evet yakın zamanda iPhone almayı düşünüyorum. 11'e baktığım zaman bataryası daha iyi fakat ekran kalitesi kötü duruyor. 12 de ise tam tersi. Aklımda 12 var fakat batarya konusunda beni götürür mü? Genelde sosyal medyada dolaşırım ve fotoğraf falan kaliteli olmasini istiyorum. Kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye eder?

Dostum artık bütün telefonlar neredeyse, kullanım arttığı için günlük şarj ediliyor. 11 Kullanıcısı olarak şarjındanda ekranındanda memnunum fakat 12'nin ekranı oLED diye b iliyorum ya da o tarz bir teknoloji. Kesinlikle Iphone 12 derim.

Bence iPhone 12 tercih edin daha günceldir.

11'i 2 seneye yakın kullandıktan sonra 12'ye geçmiş birisi olarak batarya konusunda hayal kırıklığı yaşadığımı belirtmek isterim. Ama onun haricinde eksi hiçbir yanı yok. Hızlı şarj kullandığım için gün içerisinde 5-10 dakika şarj etmek bile günü fazlasıyla kurtarıyor diyebilirim. Tabii bu yoğun olarak kullandığım günlerde oluyor, ortalama kullanımda çok rahatlıkla günü çıkaracağını söyleyebilirim.

Evet yakın zamanda iPhone almayı düşünüyorum. 11'e baktığım zaman bataryası daha iyi fakat ekran kalitesi kötü duruyor. 12 de ise tam tersi. Aklımda 12 var fakat batarya konusunda beni götürür mü? Genelde sosyal medyada dolaşırım ve fotoğraf falan kaliteli olmasini istiyorum. Kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye eder?

Ikisi arasindan 12 tabii ki de.

-Daha iyi ekran.
11= Liquid retina HD.
12 = OLED.

-Daha iyi ıslemci.
11= a13.
12= a14.

-Daha iyi kamera.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Karanlik isikta fark atiyor.

+5G teknolojisi.

Olay zaten ekran diyebiliriz. Pil konusunda basarili bence. 12 mini kullanıyorum. Sosyal medya, oyun falan oynuyorum ve beni gercekten memnun ediyor. Haliyle 12'de Mini'den daha basarili olacagi icin sıkıntı olmayacagini dusunuyorum. Pil performansi eski modellere gore cok daha gelistirdi Apple.
Eski Apple telefonlarin pilleri su gibi azaliyordu.

Geri
Yukarı