iPhone 12 vs iPhone 11

Kavga etmeyelim arkadaşlar hepinizin fikirlerini okudum

Hocam sizden de karışıklık için özür dilerim, hakkınızı helal edin :).

13 mini güzelmi sizce 13 yerine onu alsam çok mu şey kaybederim?
Küçük ekran seviyorsanız, tek elle kullanım seviyorsanız alınabilir. Onun dışında batarya, ekran ve çözünürlük dışında hiçbir fark yok hocam.

iPhone 13 Mini, iPhone 13'e göre ekran boyutu, ekran çözünürlüğü ve batarya dışında fark yok.
hmm ekran çözünürlüğü pek farketmez sanırım batarya farkedebilir

Hocam sizden de karışıklık için özür dilerim, hakkınızı helal edin :).

Küçük ekran seviyorsanız, tek elle kullanım seviyorsanız alınabilir. Onun dışında batarya, ekran ve çözünürlük dışında hiçbir fark yok hocam.
sorun yok hocam canınız sağolsun her insan 4/4 lük olamaz sonuçta valla fotoğraf çekmekten başka 2 el kullanmam çok fazla aradada oyun oynarım

Sorun yok hocam canınız sağ olsun her insan 4/4'lük olamaz sonuçta

Teşekkür ederim hocam, sağ olun :).

Vallahi fotoğraf çekmekten başka 2 el kullanmam çok fazla arada da oyun oynarım

Sizin için batarya önemliyse ve oyun oynuyorsanız direkt iPhone 13 alabilirsiniz hocam sizin için daha uygun olacaktır. Küçük ekranda oyun oynamak biraz zor olabiliyor, onu geçtim batarya farkını da hesaba katarsak 13 daha önde olur.

iPhone 12 kullanıyorum. 11'e göre 12'yi şiddetle öneririm fakat 13'ün karşısında 13'ü seçmenizi öneririm.

Sizce 2. el alınır mı? Hocam

Hocam temiz bulunabilirse aslında her ürün 2.el alınabilir, sadece olay temiz ve iyi bulmakta yatıyor.

Sorunsuz bulma oranım sizce kaç?

iPhone 13'ü 2.elde temize bulma oranı bir hayli yüksektir diye düşünüyorum. Gerek sarı sitedeki satıcı abiler olsun gerek de iPhone bağımlısı Türk insanımız olsun bu modellere çok dikkat ediyorlardır.

Benim önerim önce yakın çevrenizdeki telefoncuları gezip iyice bir araştırma yapmanız olur. Ayrıca @BehzatAmirim hocamın da "ikinci el iPhone alırken nelere dikkat edilmeli?" isimli rehberi de okuyup ona göre daha dikkatli araştırma yapabilirsiniz.

iPhone 12’nin herhangi bir kronik sorunu yok. Ancak bütçe iPhone 13’e çıkarsa daha mantıklı olur. İkinci el alırım dersen;
Bilmeden sallamışlar yine iPhone 12'nin herhangi bir kronik sorunu yok.

Geri
Yukarı