IPhone 12 vs iPhone 11

Wnairz

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. iPhone 11 alacağım fakat aklıma iPhone 12'de var. Aralarında 8 bin TL fark var. Sizce o farka değer mi? 8 bin TL çok büyük bir rakam aradaki fark ile başka marka telefon bile alınır. Fikirlerinizi merak ediyorum arada kaldım şu an.

iPhone 12 ile 11 arasindaki farka deger ama 12'de almam acikcasi o fiyata. Ya butcemi artirir 13'e yonelirim ya da S23'e yonelirim ekosistem kurma derdim yoksa.

Merhaba. iPhone 11 alacağım fakat aklıma iPhone 12'de var. Aralarında 8 bin TL fark var. Sizce o farka değer mi? 8 bin TL çok büyük bir rakam aradaki fark ile başka marka telefon bile alınır. Fikirlerinizi merak ediyorum arada kaldım şu an.
Hocam ya 11 alın paranız cebinizde kalsın
(Ekrandan feragat edin)
Ya da direk 13 alın.
Iphone12 ye 24k veren
İphone13'e 26k verir.

Olay sizde bitiyor.
Sizin yerinizde olsam bu 2 modelden birini seçerdim.
Paranız varsa zorlayın 13 alın.

(Bu tavsiye sıfır telefon alınma adı altında yapılmıştır.)

Ya açıkçası ben şu an 64 GB iPhone 11 alacak parayı zor topladım. Tam yetiyor yani param. Ama iPhone 12'yi de görünce aklımda soru işareti oldu. Bunları göz önünde bulundurursak ne yapayım sizce? Bütçem tam 16k şu an. İkinci el almak istemiyorum.

24K vereceksin telefona ve 60Hz OLED panel kullanacaksın. Şimdiki aklım olsa asla Apple almazdım. İşte var elimde hemde bataryası %100 TR'de olsam sana satardım. Saati de var. Zil sesini kısıyorum alarm sesi de kısılıyor, titreşimi kapatıyorum, akıllı saatin titreşimi de kapanıyor dün sabah işe uyanamadım alarm da en kısıkta çalmış.

Sana verdikleri 30 tane Ringtone'dan başka bir şey seçemiyorsun hala utanmaz utanmaz Wallpaper diye bir özellik getirmişler özelleştirme adı altında rezil mi rezil.

Saati Xiaomi Band'in yaptığı otomatik uyku takibini yapmaktan aciz. Şahsi fikrim ne kadar az para verirsen Apple tarafına o kadar iyi, modeller arasında o kadar fark yok ki parana yazık.

Geri
Yukarı