iPhone 11 vs iPhone 12

aiterus0

Centipat
Daha fazla  
Telefon değiştireceğim ve aklımda iPhone 11 almak vardı fakat arkadaşlarım iPhone 11'in birkaç yıla güncelleme almayacağından falan bahsetti. iPhone 11 ve 12 arasında pek bir fiyat farkı yok ama ikisinin de genel bir durumunu merak ettim, ne kadar daha güncelleme almaya devam edecekler ve şu an 11 mi almak mantıklı yoksa 12 mi?

11'in paneli IPS LCD ve HD çözünürlükte, alınmaz. Aslına bakarsanız iOS zorunlu değilse ikisi de alınmaz. Bütceniz 25-30'a çıkabiliyor galiba, S23 bakın.

Bütçeye göre değişir fakat yeni gelecek iOS güncelemeleri ile iPhone 11e indirlimeyecek artık bu yüzden iPhone 12 daha mantıkılıdır.

Telefon değiştireceğim ve aklımda iPhone 11 almak vardı fakat arkadaşlarım iPhone 11'in birkaç yıla güncelleme almayacağından falan bahsetti. iPhone 11 ve 12 arasında pek bir fiyat farkı yok ama ikisinin de genel bir durumunu merak ettim, ne kadar daha güncelleme almaya devam edecekler ve şu an 11 mi almak mantıklı yoksa 12 mi?
12 OLED ve kamerası baya güzel 12 bence fiyat farkına değer 11 herkesin elinde var yavaşladı artık zaten.

iPhone 12 kullanıyorum, babamda ve abilerimde 11 var karşılaştırınca ekran çok göze çarpıyor xdr OLED ekranı çok net. Geniş açı ve ön kamerada gece modu var. Ekstra olarak 1 yıl güncelleme alacak, bunlar için fark ödemeye değer.

Geri
Yukarı