iPhone 11 vs Realme GT 2 Pro

iPhone hastası olarak devam etmeni öneriirm oyun oynuyorsan tabii. Oyun konusunda iPhone her zaman geçer, örnek olarak ipghone 7 30-40 FPS fiyatı 3000 TL o fiyata Android telefon PUBG bile açmaz.
3000 liraya S9 alırım ve akıcı 60 FPS oynarım. Fanboyluğu bırak.

GT 2 Pro'ya geçersen özellikle ekran konusunda çok büyük fark var ve bu farkı hissedersin, QHD+ ve 120 Hz ekran için bile geçmeye değer ki arada işlemci ve batarya konusunda çok çok büyük fark var.

3000 liraya S9 alırım ve akıcı 60 FPS oynarım. Fanboyluğu bırak.

GT 2 Pro'ya geçersen özellikle ekran konusunda çok büyük fark var ve bu farkı hissedersin, QHD+ ve 120 Hz ekran için bile geçmeye değer ki arada işlemci ve batarya konusunda çok çok büyük fark var.

Fanboyluk konusunda size katılsam da ekran harici çok fazla fark hissedeceğini sanmıyorum. Bütçesi varsa S23 yoksa yurt dışı Xiaomi 12t Pro Türkiye cihazı şart ise GT 2 Pro.

Arkadaşlar elimde iPhone 11 128 versiyonu var garantisi 5 aya bitiyor. Satıp Realme GT2 Pro geçilir mi sizce? Özellikleri ekran olsun kamera olsun batarya olsun çok iyi, ama şöyle ikinci el iPhone 11 15k ya gidiyor şu an, bu telefonun sıfırı 12K seneye muhtemelen çok değer kaybı olur ikinci elinde. Ama iPhone öyle değil, üstüne 10k ekleyip IP13 mü geçmeliyim sizce?
Android sistemli bir telefon kullanmak gibi bir amacın yoksa iPhone 11 gayet yeterli ve uzun süre kullanılabilir bir telefon. En büyük eksisi oled olmaması o da göz ardı edip etmemek sana kalmış.

Fanboyluk konusunda size katılsam da ekran harici çok fazla fark hissedeceğini sanmıyorum. Bütçesi varsa S23 yoksa yurt dışı Xiaomi 12t Pro Türkiye cihazı şart ise GT 2 Pro.
Ekran konusundaki fark bile geçmeye değer :) İşlemci olarak A13 çip bir telefon kullanırken A15 gücünde bir çip kullanan telefona geçiş yapacak ayrıca batarya ve özellikle hızlı şarj konusunda devasa bir fark var.
Bütçesi varsa S23 daha mantıklı ama arada çok fazla bütçe farkı var, 10.000 lira gibi bir fark var. 12T Pro yerine bunu tercih etmesi daha mantıklı olabilir ki yurt dışı yerine garantili yurt içi almak daha mantıklı.

Telefonda 2. eli bu kadar önemseyenleri anlamıyorum. Şimdiye kadar hiçbir telefonumu satmadım, ya satmaya kıyamadım ya haşat oldular. Yani telefon alıyoruz sonuçta kullanırken daha çok zevk vereni almak lazım, yatırım yapar gibi düşünmek garip. GT2 Pro IP 11'le karşılaştırılamaz bile, tek balına ekran bile ueterli GT2 Pro'nun üstün oldupunu söylemek için. Yalnız IP alıştıysan 13 de düşünebilirsin. Şahsen ben Realme'den devam ederdim, QHD+ 120Hz ekran ve 8 gen 1'in 13K olması inanılmaz üstüne IP13'ün yarı fiyatında.

Telefonda 2. eli bu kadar önemseyenleri anlamıyorum. Şimdiye kadar hiçbir telefonumu satmadım, ya satmaya kıyamadım ya haşat oldular. Yani telefon alıyoruz sonuçta kullanırken daha çok zevk vereni almak lazım, yatırım yapar gibi düşünmek garip. Gt2 pro ip 11'le karşılaştırılamaz bile, tek balına ekran bile ueterli gt2 pronun üstün oldupunu söylemek için. Yalnız ip alıştıysan 13 de düşünebilirsin. Şahsen ben realmeden devam ederdim, QHD+ 120hz ekran ve 8 gen 1'in 13k olması inanılmaz üstüne ip13'ün yarı fiyatında.
Eskiyen telefon aileye verilir. :D

Telefonda 2. eli bu kadar önemseyenleri anlamıyorum. Şimdiye kadar hiçbir telefonumu satmadım, ya satmaya kıyamadım ya haşat oldular. Yani telefon alıyoruz sonuçta kullanırken daha çok zevk vereni almak lazım, yatırım yapar gibi düşünmek garip. GT2 Pro IP 11'le karşılaştırılamaz bile, tek balına ekran bile ueterli GT2 Pro'nun üstün oldupunu söylemek için. Yalnız IP alıştıysan 13 de düşünebilirsin. Şahsen ben Realme'den devam ederdim, QHD+ 120Hz ekran ve 8 gen 1'in 13K olması inanılmaz üstüne IP13'ün yarı fiyatında.

Android 2. elde cok deger kaybediyor. Aradaki performans farkina Realme kesinlikle değer. Veya Galaxy S23 alınabilir. Daha da alternatif vardir illaki.

Geri
Yukarı