Realme 11 Pro Plus vs GT 2 Pro

• Konuyu başlatan adasdf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 687

adasdf

Centipat
Daha fazla  
Hangisi tercih edilmelidir? Aralarındaki farklar nelerdir? Detaylandırırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarındaki farklara linkten bakabilirsin. Realme GT 2 Pro daha alınabilir gibi duruyor. Aralarında bariz işlemci ve ekran kalitesi farkı var. Gövde malzemesi, yazılım desteği yönündende önde. Karar sizin. Ben olsam biraz bütçe arttırıp Samsung Galaxy S23 alırdım. İki telefondan batarya hariç her anlamda çok daha üstün ve başarılı bir cihaz.

Tam snapdragon işlemcili diye gt 2 pro diyecektim, işlemciye samsung üretimi diyen birini gördüm ve vazgeçtim. İlla ikisinden biri olmak zorunda mı?
Onlarla aynı fiyatta daha iyi model varsa bakabilirim.

Aralarındaki farklara linkten bakabilirsin. Realme GT 2 Pro daha alınabilir gibi duruyor. Aralarında bariz işlemci ve ekran kalitesi farkı var. Gövde malzemesi, yazılım desteği yönündende önde. Karar sizin. Ben olsam biraz bütçe arttırıp Samsung Galaxy S23 alırdım. İki telefondan batarya hariç her anlamda çok daha üstün ve başarılı bir cihaz.
Telefon istatistiklerinden pek anlamıyorum o yüzden burada sormak istedim.Butcenin arttırılmış hali bu maalesef

GT2 Pro ekranı kaliteli, çok daha güçlü amiral gemisi bir cihaz. 11 Pro+ ise işlemcisi dolayısıyla orta segment bir cihaz ancak fiyatı biraz yüksek. Alacaksan GT2 Pro 12/256 GB versiyonunu tercih edebilirsin.

GT2 Pro ekranı kaliteli, çok daha güçlü amiral gemisi bir cihaz. 11 Pro+ ise işlemcisi dolayısıyla orta segment bir cihaz ancak fiyatı biraz yüksek. Alacaksan GT2 Pro 12/256 GB versiyonunu tercih edebilirsin.
Hangi siteden almalıyım? Hepsiburada güvenilir midir ?4 sene önce redmi note 9 pro Yu Kadıköy de telefon dükkanlarından almıştım

Bu bütçede daha çok gündelik kullanıma yönelik S23 FE veya S22 bakabilirsiniz. Çok oyun oynuyorsanız X6 Pro bakabilirsiniz.
Onların şarjı çok az gidiyor ya.1 günü zar zor çıkaran bir telefon almak gereksiz geliyor

Bu bütçede daha çok gündelik kullanıma yönelik S23 FE veya S22 bakabilirsiniz. Çok oyun oynuyorsanız X6 Pro bakabilirsiniz.
Poco iyi marka mıdır?Çok nadir duyduğum bir marka

Xiaomi nin 11T-12T-11T pro ve 12 modelleri nasıl GT 2 pro ile karşılaştırildiginda?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı