Realme 11 Pro Plus vs GT 2 Pro

• Konuyu başlatan adasdf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 726
Rica ederim. Benim bildiğim önceden Oneplus Türkiye adında bir yapılanma vardı, en azından ülkemizde daha etkindiler. Oneplus 5T, 6 ve hatta 7T zamanları resmi garantili olarak satılıyordu. Sonradan çekildiler. Oneplus, bundan 2 sene önce Oppo ile birleşti ve artık Oppo çatısı altında cihazlar üretiyor. Günümüzde Oneplus cihazları ülkemize getiren aracı bir firma var, ancak getirmek biraz zahmetli sanırım. Ya geç geliyor ya da hiç gelmiyor. Avrupa'da ise Oppo geçtiğimiz yıl patent gibi hukuksal temellere dayanan etkenlerden dolayı çekilme kararı almıştı. Ama Oneplus cihazları satılıyor. Yani anlayacağınız Oppo-Oneplus ekseninde globale açılma konusunda işler biraz karışık.
Peki bu OnePlus markasi Realme,Vivo, Xiaomi den daha mı kaliteli markadır ?Telefon uzun ömürlü olmasını istediğimden dolayı soruyorum.Bide sanırım diğer markalara kıyasla çok az teknik servis yerleri var

Peki bu OnePlus markasi Realme,Vivo, Xiaomi den daha mı kaliteli markadır ?Telefon uzun ömürlü olmasını istediğimden dolayı soruyorum.Bide sanırım diğer markalara kıyasla çok az teknik servis yerleri var
Oppo, Realme, Oneplus ve Vivo BBK Electronics adlı Çinli elektronik şirketine ait alt markalar. Bu yüzden kalite yaklaşımları aynı segmentteki cihazları için yakın denilebilir. Xiaomi ise tek yapıdan oluşan farklı bir marka. Telefonun kullandığı işlemci ne kadar iyi olursa o kadar uzun süre dayanacaktır. Eğer önemsiyorsanız güncelliği için verilen yazılım destekleri de önemli olacaktır. BBK Grubuna ait 4 markanın Türkiye oluşumları bir Apple veya Samsung kadar iyi olmadığı için teknik servis desteği daha kısıtlı olabilir. Burada kalite ölçüsü markadan ziyade cihaza göre değerlendirilmeli bence.

Arkadaşlar Turkcell Pasaj güvenilir midir?

Oppo, Realme, Oneplus ve Vivo BBK Electronics adlı Çinli elektronik şirketine ait alt markalar. Bu yüzden kalite yaklaşımları aynı segmentteki cihazları için yakın denilebilir. Xiaomi ise tek yapıdan oluşan farklı bir marka. Telefonun kullandığı işlemci ne kadar iyi olursa o kadar uzun süre dayanacaktır. Eğer önemsiyorsanız güncelliği için verilen yazılım destekleri de önemli olacaktır. BBK Grubuna ait 4 markanın Türkiye oluşumları bir Apple veya Samsung kadar iyi olmadığı için teknik servis desteği daha kısıtlı olabilir. Burada kalite ölçüsü markadan ziyade cihaza göre değerlendirilmeli bence.
Hocam yeni konu açamadığımdan dolayı buradan soruyorum Samsung için şarj aleti önerebilir misiniz?(Oneplus siparişimi verdim şarj aleti başka bir telefon için)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı