iPhone 11 vs Samsung S21 FE

iOS 18'de kesilebilir, tam belli değil ama iOS 18'i kesin olarak alacak. Ayrıca güvenlik ve uygulama güncellemelerini de en az 3 yıl alacak.
S21FE için bu hiçbir şey. Telefon daha geçen sene çıktı.

iOS 18'de kesilebilir, tam belli değil ama iOS 18'i kesin olarak alacak. Ayrıca güvenlik ve uygulama güncellemelerini de en az 3 yıl alacak.
iOS 12'de sıkışmış iPhone 6'mı rahatça kullanabiliyorum.
Yine de güncellik olarak S21FE tercih edilebilir.

Merhaba. İyi forumlar. Kasım 2022 de aldım S21 FE yi kamera kalitesinden gayet memnunum. Yeterli ışık altında iPhone kadar kaliteli çektiğini düşünüyorum. Gece dolunay olduğu zaman gece modu X30 yapıp dolunayı çokca kez çekmişliğim var. Dediğiniz gibi iPhone 11 güncelleme almayacak artık. Şarj konusunda şöyle söyleyebilirim oyun oynamayacak birisi ise 120 Hz özelliğini kullanmasına gerek yok. Ben 2 günde bir şarj ediyorum, kişiden kişiye göre değişir tabii ki. Genellikle şarkı dinliyorum çalışırken, ekstra olarak Instagram'da geziyorum.

S21 FE Android 16'ya kadar alacak. S21 FE kullanıyorum memnunum öneririm.

S23 Deneme şansınız hiç oldu mu? Ben şuan S23 Kullanıyorum ve kamerası muazzam eğer s21 FE'nin de benzer bir kamerası varsa düşünmeden tercih edebilirim. Acaba hiç mağazalarda bakma şansınız oldu mu?

S23 deneme şansınız hiç oldu mu? Ben şu an S23 kullanıyorum ve kamerası muazzam eğer S21 FE'nin de benzer bir kamerası varsa düşünmeden tercih edebilirim. Acaba hiç mağazalarda bakma şansınız oldu mu?

S23 mağazada gidip gördüm geçenlerde. Çok bir fark görememiştim yanlış hatırlamıyorsam. S22 de olabilir baktığım tam emin değilim. Fakat şunu söyleyebilirim I11 yerine kesinlikle S21 FE tercih etmeli arkadaşımız.

S23 deneme şansınız hiç oldu mu? Ben şu an S23 kullanıyorum ve kamerası muazzam eğer S21 FE'nin de benzer bir kamerası varsa düşünmeden tercih edebilirim. Acaba hiç mağazalarda bakma şansınız oldu mu?

S23 denemiştim mağazalardan S21 fenin kamerasıda iyidir ancak tabii ki S23 daha iyi iPhone 11 ile karşılaştırınca S21 FE daha iyi S21 FE tercih edilmeli.

Merhaba. Bu iki telefon arasızda kararsız kaldım. Kullanacak kişi hiç oyun oynamıyor hatta telefonla tek işi resim çekmek veya sosyal medyada takılmak diyebilirim. Zaten günde maksimum 2-3 saat boş vakti olduğu için sarjla ilgili çok problem olacağını da düşünmüyorum. iPhone 11 almak mı daha mantıklı, Samsung S21 FE mi daha mantıklı olur? Kamera olarak hangisini önerirsiniz? iPhone 11 artık güncelleme almayacak diyorlar ama S21 FE'nin durumunu bilmiyorum. Güncelleme alacak mı, alınır mı? Desteğinizi rica ederim.

Mantık çerçevesinde yorum yapmak gerekirse, Samsung Galaxy S21 FE almalısınız.
iPhone 11 şu anki fiyatını hak etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı