iPhone 11 vs XS

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Uzun süredir iki cihazı araştırıyorum. Benim gibi arada kalanlar çok oluyor çünkü tasarım olarak ve ekran çözünürlüğü olarak XS gözü kapalı tercih edilecek ancak yeni işlemci, güçlü kamera durumu işin rengini değiştiriyor.

İki cihazdan birini kullanmış olan, deneme imkanı olmuş olanlar objektif tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

İPhone XS 64 GB 6.200₺
İPhone 11 64 GB 6.900₺

Yanlış Bilgilendirme
Kesinlikle 11 çünkü işlemci çok iyi. Tasarım da iyi, renk olarak daha iyi. Kamera müthiş, yeni Premium özellikler ve yanlış hatırlamıyorsam XS ve XS Max destekten kaldırıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci, kamera, pil, güncelik gibi konularda iPhone 11 daha mantıklı.

Ekran önemli ise iPhone XS öne geçiyor.
Güncellik kısmı önemli,hele Apple'da bariz oluyor bu.Ancak ekranını bi türlü beğenemedim.Batarya kısmını LCD ekran destekliyor İPhone 11 modelinin.Kamerası çok güzel bence ama XS'in çok kötü değil.Kararsızım
Ama ios dışında cihaz alacaksanız o fiyat bandında s10 var kullanıyorum çok iyi
Çok güzel bir telefon diye biliyorum ama tekrardan İOS'e dönmek istiyorum.
Güncel bir telefon istiyorsan tabi ki iPhone 11
Güncelden ziyade kamera kısmında İPhone XS optik sabitleyicisinin 11 kadar iyi olmaması ve gece çekimlerinin 11 kadar iyi olmaması düşündürüyor.Yoksa XS'in de telefoto özelliği var.

Neden peki?Batarya ve kamera demeyin daha ayrıntılı yazabilir misiniz?
iPHone XS kullanma şansım olmadı fakat iPhone 11 cihazını yaklaşık olarak 5-6 saat kadar inceledim. Daha hızlı yüz tanıma ile başlayabilirim. Cidden farkı hissediyorsunuz. Çoğu kişi telefonun ekranı çok kötü vb diyor ama günlük kullanımda farkı hiç anlayamıyorsunuz. Ben buraya tek tek ayrıntılı şekilde yazmayacağım. Size bir kanal önereceğim orayı izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iPHone XS kullanma şansım olmadı fakat iPhone 11 cihazını yaklaşık olarak 5-6 saat kadar inceledim. Daha hızlı yüz tanıma ile başlayabilirim. Cidden farkı hissediyorsunuz. Çoğu kişi telefonun ekranı çok kötü vb diyor ama günlük kullanımda farkı hiç anlayamıyorsunuz. Ben buraya tek tek ayrıntılı şekilde yazmayacağım. Size bir kanal önereceğim orayı izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kanalı İPhone 5'ten beridir takip ediyorum,yine de önerdiğiniz için teşekkür ederim.Videoda telefon çok güzel ancak OLED ekran takıntısı mı diyim çerçeve takıntısı mı diyim o beni tereddütte bırakıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı