iPhone 11 vs XS

Bir lütfen deneyip yazar mısınız bu hayati öneme sahip kusura bakmayın şimdiden lütfen bir arkadaşınızdan porte ya da fotoğrafınızı çekmesini rica edebilir misiniz ?(güneşi arkanıza alarak)
Biliyorsunuzdur ki içinde bulunduğumuz durumlardan dolayı 1 haftadır dışarı yüzü görmedim. Bir süre daha da görmem büyük ihtimalle. Ama elimde arkamda güneş olmasa da portre moduyla dışarıda çekilmiş bir kedi fotoğrafı var. Arzularsanız onu atabilirim.

Tasarım, işlemci, batarya, kamera açısından iPhone 11 bence daha iyi. Ekran için xs almak mantıklı olmaz bence. Hem 11'de daha güncel bir donanım var. Keşke oylama oluştursaydınız.

Biliyorsunuzdur ki içinde bulunduğumuz durumlardan dolayı 1 haftadır dışarı yüzü görmedim. Bir süre daha da görmem büyük ihtimalle. Ama elimde arkamda güneş olmasa da portre moduyla dışarıda çekilmiş bir kedi fotoğrafı var. Arzularsanız onu atabilirim.

Çok teşekkürler bir atar mısınız lütfen bu arada kralsınız :D.

Xs + yönleri: Daha iyi tasarım, Daha iyi ekran, 2x zoom kamera.
11 + yönleri: Daha iyi performans, daha iyi pil ömrü, geniş açı kamera.
Ben şahsen xs alırım sonuçta telefonla sürekli muhatap olduğum kısım kamera ve ekran.

Ekranını Xs’ten gözünle ayırt edemezsin. Bizzat yan yana getirdim. Ve uzun süre inceledim. Fakat bu panelin 11’de ve Xr’da kullanılma sebebi uzun pil ömrü ve daha iyi performansı sunuyor olması. Seçim senin. Kullanım ihtiyacına göre sen belirlemelisin. Fakat ekran yüzünden Xs tercih etmemen için yazdım ben.

Ekranını XS’ten gözünle ayırt edemezsin. Bizzat yan yana getirdim. Ve uzun süre inceledim. Fakat bu panelin 11’de ve XR’da kullanılma sebebi uzun pil ömrü ve daha iyi performansı sunuyor olması. Seçim senin. Kullanım ihtiyacına göre sen belirlemelisin. Fakat ekran yüzünden XS tercih etmemen için yazdım ben.

Yo benim işim ekran değil ekran küçüklüğne ve kompaklığna.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı