IPhone 11 yerine hangi telefon alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nerede yazıyor ne demek? insanlar söylüyor bunu, ısınma problemi kasma.
Kendim aktif olarak kullanıyorum. Hiçbir problemle karşılamadım. Yazım kurallarına da dikkat ederseniz sevinirim yoksa raporlayacağım.

Renk doğruluğunun ne önemi var dostum? Ekran 900p. Pikselleri çok rahat sayılıyor hafif yakına girince.

Sadece panel ve ekran çözünürlüğüne göre yargılıyorsunuz, sadece kötü olan kısımlarını söylüyorsunuz, bende iyi olduğu yönlerini söylüyorum. Pikselleri ekranın dibine girmeme rağmen göremiyorum?

Sadece panel ve ekran çözünürlüğüne göre yargılıyorsunuz, sadece kötü olan kısımlarını söylüyorsunuz, bende iyi olduğu yönlerini söylüyorum. Pikselleri ekranın dibine girmeme rağmen göremiyorum?

Telefon şu anda elimde. Sanırsam başka telefon görmemişsiniz. Apple'ı inanılmaz seven bir insanım ancak iPhone 11 ile iPhone 14 serisi günümüzde kesinlikle tercih edilmemesi gereken ürünler.

Söyler misin?
Bütçesinde ki telefonlara kıyasla neyi iyi?

Bende de var 11 pixel durumu falan yok. Telefonu öldürmek için çaba harcamanın mantığı yok.
Tamam sen 11 ile mutluysan devam et. Apple fanı kardeşim.

Uzun yıllar Android kullanan birisi olarak geçen yıl iPhone 11 almıştım. Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki Android = HDD iPhone= M.2 SSD. Fark bu kadar açık ve net eğer buna da laf ederseniz siz gerçekten Android fanboy Apple hater birisinizdir...

Bende de var 11 pixel durumu falan yok. Telefonu öldürmek için çaba harcamanın mantığı yok.

Telefonu öldürmeye çalışmıyorum. Yıllardır iPhone XS hariç bütün iPhone'ları günlerce kullandım. Hepsi gayet güzel telefonlardı. iPhone 14 (Pro değil yalnızca 14) serisi ve iPhone 11 hariç.

Söyler misin?
Bütçesinde ki telefonlara kıyasla neyi iyi?

Tamam sen 11 ile mutluysan devam et. Apple fanı kardeşim.

Dostum sen fiyatına mı göre karşılaştıma yapıyosun? Ekonomi yüzünden Apple'nin fiyatı böyledir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı