IPhone 11 yerine hangi telefon alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
epey sitesinden baktığımda puan sıralamasında A54 de iyi durumda görünüyor ve 2023 çıkışlı. Bu cihaz hakkındaki düşünceleriniz nasıl?

Kamera konusunda hangi cihazdan geri kalıyor anlamadım. Cihaz zaten iyi sizin haterlığınızı saçma buluyorum.
Selfie de S10 dan epey geride. Kamerada SD S21 e neredeyse denk. Günümüzdeki cihazların işlemcilerinin fiyat bandında yanından bile geçemiyor. Selfie de S10 dan epey geride olması başlı başına o sensörlerle fiyaskodur.

Samsung J7 Prime sonrasında da Samsung M31s 128GB. Geçen yaz Iphone 11 14k ya aldıktan 2 ay sonra Samsung M31s fiyatı 18K oldu. Iphone 11 den daha pahalı. Varın siz düşünün...

İkisi de girişin de girişi cihaz. Siz çağ atlamışsınız. Telefon falan değiştirmemişsiniz. S serisi kullansaydınız anlardiniz zaten.

Epey sitesinden baktığımda puan sıralamasında A54 de iyi durumda görünüyor ve 2023 çıkışlı. Bu cihaz hakkındaki düşünceleriniz nasıl?
S22 daha mantıklı seçenek olur.

SD888'den daha iyi sayılır, ne SD 865'i? S21FE'de @Gojo Satoru hocamında dediği gibi yayla serinliğinde çalışmıyor. Ekranına evet laf etmiyorum ancak forumda güncelleme desteği kesilecek olan S20FE bile hâla öneriliyor. Kamera konusunda hangi cihazdan geri kalıyor anlamadım. Cihaz zaten iyi sizin haterlığınızı saçma buluyorum.
Yanlış etiket, @irsuya .
A13 Bionic, CPU performansında Exynos 2200 ile denkleşiyor
F/P ı leş bir telefon. Eski yuvarlak kasa ve uzun ahizeli çentiği kullanıyor. A13 Bionic ten bahsetmiyorum bile SD 865 dengi bi işlemci, ısınmasıda cabası.

Şu an çok boş bir tartışma dönüyor. iPhone 11, fiyatını hak etmese bile ikinci eli gayet alınabilir bir cihaz. Adam 18k bütçesinde 11'den geçecek cihaz aramış. Niye 11 ile kiyaslama yapiliyor?
S21 FE'nin donma sorunu yok ayrıca, yalan bilgiler ile kendinizi savunmaya çalışmayın.

Konu sahibi bu bütçede S22 var dediğim gibi.
Ama bataryası 11 tatmin etmiyorsa etmeyecektir.
Kamera önemsiz ise Poco bakın ya da bataryaya katlanın.

İkisi de girişin de girişi cihaz. Siz çağ atlamışsınız. Telefon falan değiştirmemişsiniz. S serisi kullansaydınız anlardiniz zaten.

Kardeşim fiyat olarak diyorum ki M31s iPhone 11 aldıktan 2 ay sonra iPhone fiyatını geçti? Gelmiş S serisi filan diyorsun. O zaman S serisini git 13, 14 ile karşılaştır bakalım.

epey sitesinden baktığımda puan sıralamasında A54 de iyi durumda görünüyor ve 2023 çıkışlı. Bu cihaz hakkındaki düşünceleriniz nasıl?
S22 daha iyi olur @Cliff_Burton 'un dediği gibi. Fakat oyun oynuyorsanız ve batarya önemliyse en mantıklısı POCO F5.

Kardeşim fiyat olarak diyorum ki M31s iPhone 11 aldıktan 2 ay sonra iPhone fiyatını geçti? Gelmiş S serisi filan diyorsun. O zaman S serisini git 13 14 ile karşılaştır bakalım kim kimin eline veriyor.

S23 geçiyor. Hem 14'e hem de 13'e.

M31S'in fiyatının o kadar artma sebebi artık stokunun bitmesi. Cihaz kalmadı bitti artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı