iPhone 11'de Liquid Retina (LCD) ekran kullanılması

2019- 2020 yıllarında döneminin kendi liginde fiyat performans telefonudur. Ama o zaman da eleştiriyorduk ki kendi fiyatıyla aynı olan rakipleri çok daha iyi ekranlarla geliyordu. Ticari açıdan 11 Pro modelleriyle fark için bunu yapsa da hoş değildi. Konu sahibi arkadaş bugün ısrarla yeterli olduğunu savunsa da yeterli değil.
Fiyatı 100000 lira olsa da yeterli. Şu an iPhone 6s bile her işi görüyorken 11 nasıl yetersiz olsun?
Şu an sahip olduğu fiyat etiketi nedeniyle alınmaz tabii. Ancak bu cihazın kendi öznelinde hâlâ senelerce zerre sorunsuz götürebileceği gerçeğine etki etmiyor.

Bu yanıtı bir daha oku istersen @kingsemih

Fiyatı 100000 lira olsa da yeterli. Şu an iPhone 6S bile her işi görüyorken 11 nasıl yetersiz olsun?

Şu an 6S nasıl her işi görüyor ya? Ben yazın başına kadar düz 7 kullanıyordum Instagram'da Reels gezerken dahi kasıyordu. Bu kadar ağızdan ağza gezen cümleleri bence kullanırken bir kere daha düşünün sene 2024.

Bu yanıtı bir daha oku istersen @kingsemih

O arkadaş yeterli bulabilir kendince okudum yorumunu da. Çok mu bilge ileri görüşlü biri bana onun yorumunu atıyorsunuz. Bende kendimce fikrimi belirttim o da fikrini belirtmiş.
@İrsuya hocam yanlış anlamayın sözüm size değil kendim de ego falan yapmıyorum yanlış anlaşılmasın.

Şu an 6S nasıl her işi görüyor ya? Ben yazın başına kadar düz 7 kullanıyordum Instagram'da Reels gezerken dahi kasıyordu. Bu kadar ağızdan ağza gezen cümleleri bence kullanırken bir kere daha düşünün sene 2024.

O arkadaş yeterli bulabilir kendince okudum yorumunu da. Çok mu bilge ileri görüşlü biri bana onun yorumunu atıyorsunuz. Bende kendimce fikrimi belirttim o da fikrini belirtmiş.
@İrsuya hocam yanlış anlamayın sözüm size değil kendim de ego falan yapmıyorum yanlış anlaşılmasın.
Elimde iPhone 11 de 6s te 15 Pro Max te SE 2020 de 11 pro da var. Merak etmeyin. (6s dışında ailemin telefonları) yarın sırf sizin için 6s ile bir video hazırlayacağım. Bakalım kasıyor muymuş :D kulaktan kulağa dolaşan biligiyi söylemem ben merak etmeyin. O arkadaşıda yorumuna katıldığım ve bir daha yazmaya üşendiğim için alıntıladım.

Elimde iPhone 11 de 6S te 15 Pro Max'te SE 2020 de 11 Pro da var. Merak etmeyin. (6s dışında ailemin telefonları) yarın sırf sizin için 6S ile bir video hazırlayacağım. Bakalım kasıyor muymuş :D kulaktan kulağa dolaşan biligiyi söylemem ben merak etmeyin. O arkadaşıda yorumuna katıldığım ve bir daha yazmaya üşendiğim için alıntıladım.

Hocam selam önceki telefonum iPhone 7 plustu 11'e geçtim 2-3 aydır 11 kullanıyorum günlük bayağı telefona bakan biriyim 11'e geçtikten sonra gözlerimde yorgunluk yanma tarzı sıkıntılar çok arttı 7 Plus ve 8 Plus'la 11'in ekranı aynı değil mi neden böyle bir şey yaşadım.

Hocam selam önceki telefonum iPhone 7 plustu 11'e geçtim 2-3 aydır 11 kullanıyorum günlük bayağı telefona bakan biriyim 11'e geçtikten sonra gözlerimde yorgunluk yanma tarzı sıkıntılar çok arttı 7 Plus ve 8 Plus'la 11'in ekranı aynı değil mi neden böyle bir şey yaşadım.
Değil. Bir arkadaşım 7-8-SE modellerinin ekranının renk anlamında daha iyi olduğunu söylemişti. Ve Plus modellerdeki ekranın PPI oranı daha fazla. Yinede gözle görülmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı