iPhone 11’den S20 Plus’a geçilir mi?

Niye geçmek istiyorsun? Değmez.

iPhone 11 işlemci, video çekim olarak daha iyi ve güncelleme desteği daha uzun olacaktır.

S20+ ekran, batarya olarak daha iyi ve kamera açısından daha fazla özellik sunuyor.

iPhone 11 ekran, batarya olarak kötü değil ve kamerası güzel. Sonuç olarak çok bir şey kaybetmedin iPhone alarak.

Niye geçmek istiyorsun? Değmez.

iPhone 11 işlemci, video çekim olarak daha iyi ve güncelleme desteği daha uzun olacaktır.

S20+ ekran, batarya olarak daha iyi ve kamera açısından daha fazla özellik sunuyor.

iPhone 11 ekran, batarya olarak kötü değil ve kamerası güzel. Sonuç olarak çok bir şey kaybetmedin iPhone alarak.
Geçilmeye değeceğini sanmıyorum.
Kullanmadım ikisini de ama telefon araştırması yapıyorum kendim de alacağım yakında bir model ve kesinlikle geçilmez bence.
Çok teşekkür ederim.

Geçilmez, IPhone'dan Android'e geçmek demek geçtiğin Android'i satarken minimum %25 zararla satmak demektir, hele ki pahalı Android'i satmak mı aman aman zarar kaçınılmaz oluyor onlarda

Geçilmez, IPhone'dan Android'e geçmek demek geçtiğin Android'i satarken minimum %25 zararla satmak demektir, hele ki pahalı Android'i satmak mı aman aman zarar kaçınılmaz oluyor onlarda
S20 ultra 12500 liraya çıkmıştı şuan sıfırı 9500 TL ikinci eli 6 bin TL ye bile zor satılır gibi ben 7 bin TL ye iPhone aldım 6500 e şuan alıcı var.Garip piyasa 😂

S20 Ultra 12500 liraya çıkmıştı şu an sıfırı 9500 TL ikinci eli 6 bin TL'ye bile zor satılır gibi ben 7 bin TL'ye iPhone aldım 6500'e şu an alıcı var. Garip piyasa 😂

Benim arkadaş benimle Note 10 Plus aldı, 8.5 k ya aldığı telefon 7 klara düştü şu an. Benim 7300 aldığım iPhone 11 üstüne değer kattı :D Samsung'a değil lafım, bütün Android'lere hepsi öyle değer kaybetmede üstlerine yoklar :D Alınacaksa kesinlikle 2. el ve 2-3 kdan fazla vermemek gerek

Benim arkadaş benimle Note 10 Plus aldı, 8.5 k ya aldığı telefon 7 klara düştü şu an. Benim 7300 aldığım iPhone 11 üstüne değer kattı :D Samsung'a değil lafım, bütün Android'lere hepsi öyle değer kaybetmede üstlerine yoklar :D Alınacaksa kesinlikle 2. el ve 2-3 kdan fazla vermemek gerek
Evet çok haklısın beni sadece iPhone 11 biraz sıkmıştı s20 lerin tasarımı cezbetmişti ama caydım şuan 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı