iPhone 11'i taksitle almak

NeoZet001

Kilopat
Merhabalar arkadaşlar iPhone 11 almak istiyorum fakat tık para halinde veremem herhangi bir taksit durumunda alacağım. Acaba nereden taksitle iPhone 11 128 GB siyah alabilirim? MediaMarkt, Vatan ve Teknosa'da ne gibi koşullar altında alabiliyoruz pek bir şey anlayamadım açıkçası. Veya internet sitelerinde nereden taksitle alabilirim?

Merhabalar arkadaşlar iPhone 11 almak istiyorum fakat tık para halinde veremem herhangi bir taksit durumunda alacağım. Acaba nereden taksitle iPhone 11 128 GB siyah alabilirim? MediaMarkt, Vatan ve Teknosa'da ne gibi koşullar altında alabiliyoruz pek bir şey anlayamadım açıkçası. Veya internet sitelerinde nereden taksitle alabilirim?
Hocam hepsinde taksit seçeneği var zaten.
Ayrıca internetten alırsanız daha ucuza alırsınız.

Hocam hepsinde taksit seçeneği var zaten.
Ayrıca internetten alırsanız daha ucuza alırsınız.

Merhaba hocam şöyle bir şey duydum tek çekim alıp bankamız aracılığıyla taksitlendirebiliyormuşuz ne kadar doğru dur acaba bir de eski kutu alırsam pek hızlı şarj
Yasal düzenleme uyarınca telefonlarda maalesef taksit yapılamıyor.

sevdalısı değilim ama yeni kutu alırsam adaptörde almak zorunda kalacağım kulaklığın çok önemi yok telefonu görüp almak önemli aslında.
Hepsiburada üzerinden alışveriş kredisi ile alabilirsin; taksit ile aynı mantığa geliyor.

Bayadır taksit yapılmıyor telefonlara......
Kaç taksite kadar çıkabiliyoruz peki

Alışveriş kredisi diye bir olay olması lazım. Araştırırsanız yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu tarz ürünlerde taksit olmaması ya da az taksit olması gibi sorunlar için biçilmiş kaftandır.

Yanlış hatırlamıyorsam operatörler 3 taksit yapıyor ama zaten fiyatları çok daha fazla olduğu için istediğin kadar kredi çekmen daha mantıklı olacaktır. Bazen perakende mağazalar da kredi kampanyası yapabiliyor ama genelde internetten ucuza alıp kredi çekmeyle aynı fiyata geliyor.

Peki bu tek çekim alıp kendi bankamızdan takside bölmek ne kadar mantıklı arkadaşlar veya böyle bir şey var mı istediğimiz takside kadar çıkıyormuş.

Peki bu tek çekim alıp kendi bankamızdan takside bölmek ne kadar mantıklı arkadaşlar veya böyle bir şey var mı istediğimiz takside kadar çıkıyormuş.
Ben İnceHesap'tan aldım ve takside böldürdüm 6 ay.

Yeni konular

Geri
Yukarı