iPhone 11'i taksitle almak

Hocam halledebildinmi taksitle almayı bende düşünüyorum böyle bir şey ama nasıl olacak fikrim yok?

Merhabalar hocam bizim Adana'da hiçbir yerde stok olmadığından sadece mediamarktan bulabildim mağazaya gittim şansımada orada şarj başlığı kalmamış ekstradan alacaktım şu anda ben tekç çekim yaparak aldım ama sonradan bankayla konuşup taksitlendirebiliyormuşuz diye biliyorum.

Merhabalar hocam bizim Adana'da hiçbir yerde stok olmadığından sadece mediamarktan bulabildim mağazaya gittim şansımada orada şarj başlığı kalmamış ekstradan alacaktım şu anda ben tekç çekim yaparak aldım ama sonradan bankayla konuşup taksitlendirebiliyormuşuz diye biliyorum.

Kaç taksit yapabiliyorsunuz peki tek çekim yaptıktan sonra?

iPhone gibi ülkemiz için kazık bir telefonu almak zorunda değilsin.

2012'den beri Android kullanan birisi olarak söylüyorum elimde iPhone 7'de var ekstradan Android telefonların ömrü 1.5 2 yıl sonra iptal oluyor zaten aldığınız gibi Instagram WhatsApp kamera optimizasyonları çöp bir halde ama şunu görüyoruz ki iPhone 6S bile 5 yılı aşmış bir telefon olarak hala kullanılabilir seviyede ve birçok Android telefonu bakımları yapıldıysa alt eder diye düşünmekteyim uzun ömürlü olması çok önemli zaten her Android alışınızda vereceğiniz bir para Apple telefona denk geliyor.
Kaç taksit yapabiliyorsunuz peki tek çekim yaptıktan sonra?

Bankaya bağlı 12 taksit bile varmış sanırsam ama direk bankaya telefon aldım dersen vermezler miş tabii ki alışveriş yaptım ütü vs. falan demek lazım.
Ve arkadaşlar vatan bilgisayar fiba banka %3 faiz uyguluyor mediamarkt denizbank çalışanının deiğine göre %1.44 mediamarkt daha mantıklı gibi teknosa ise %5-7 arası faiz uyguluyor kendi bankanızla konuşsanız en iyisi yada arkadaşın dediği gibi kredi çekip telefon almak
Arkadaşlar bankadan herhangi bir kredi çekeceksiniz krediyi taksitlendireceksiniz sonrasında banka hesabınızda olacak para o parayı/krediyi de telefona gömeceksiniz bankaya borçlanacaksınız bu kadar basit. Biz 12 Pro aldık bu şekilde 9 ay taksit yaptık mis gibi.

Taksitle telefon almak nedir taksit bitene kadar yeni modeli çıkıyor zaten.

Ee çıksın bu beni alakadar etmiyor ki ben telefonu 1 yıl kullanmayacağım 2 yıl 3 yıl kul.

Bankaya bağlı 12 taksit bile varmış sanırsam ama direk bankaya telefon aldım dersen vermezler miş tabii ki alışveriş yaptım ütü vs. falan demek lazım.
Ve arkadaşlar Vatan Bilgisayar fiba banka %3 faiz uyguluyor MediaMarkt DenizBank çalışanının deiğine göre %1.44 MediaMarkt daha mantıklı gibi Teknosa ise %5-7 arası faiz uyguluyor kendi bankanızla konuşsanız en iyisi ya da arkadaşın dediği gibi kredi çekip telefon almak.

Discord'un var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı