iPhone 12 alınır mı?

Telefonum bir süre önce bozuldu ve uzun yıllar kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum, aklımda iPhone 12 var. Yurt dışından alacağım, 6500 lira gibi bir fiyatı var kayıt ücreti hariç. Takıldığım tek konu 60 Hz ekran. Çoğu yerde 60 Hz ekranın çok kötü olduğunu ve iPhone 12 yerine daha yüksek tazeleme hızlarına sahip telefonların alınmasının daha iyi olacağı söyleniyor. Sizin düşünceniz nedir ve varsa başka telefon önerileriniz nelerdir?

Hocam alabilirsiniz ama! Birkaç yıl boyunca kunlanamazsınız. Yeni modeli çıkınca destek kesile(bilir). (Kesilmeyedebilir) Ben olsam almazdım.

Kim diyor onu? Gerçekten gülüyorum böyle şeylere. Günlük kullanımda farkı bile hissetmezsin. 12 gayet güzel bir telefon.

Çoğu inceleme tazeleme hızı düşük olduğu için telefona 'çöp' diyor neredeyse. Bence günlük kullanımdan da öte çoğu zaman fark edilemeyecek bir fark ayrıca OLED ekranlarda yüksek tazeleme hızlarıyla çeşitli hataların da ortaya çıktığını duydum.

Telefonum bir süre önce bozuldu ve uzun yıllar kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum, aklımda iPhone 12 var. Yurt dışından alacağım, 6500 lira gibi bir fiyatı var kayıt ücreti hariç. Takıldığım tek konu 60 Hz ekran. Çoğu yerde 60 Hz ekranın çok kötü olduğunu ve iPhone 12 yerine daha yüksek tazeleme hızlarına sahip telefonların alınmasının daha iyi olacağı söyleniyor. Sizin düşünceniz nedir ve varsa başka telefon önerileriniz nelerdir?
Iphone 13 seri üretime geçti. Eğer bekleyebiliyorsanız bir iki ay bekleyin 13'ün ekranı 120hz olacak deniyor.

Geri
Yukarı