iPhone 12 alınır mı?

Telefonum bir süre önce bozuldu ve uzun yıllar kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum, aklımda iPhone 12 var. Yurt dışından alacağım, 6500 lira gibi bir fiyatı var kayıt ücreti hariç. Takıldığım tek konu 60 Hz ekran. Çoğu yerde 60 Hz ekranın çok kötü olduğunu ve iPhone 12 yerine daha yüksek tazeleme hızlarına sahip telefonların alınmasının daha iyi olacağı söyleniyor. Sizin düşünceniz nedir ve varsa başka telefon önerileriniz nelerdir?

iPhone 11 kullanıyordum zamaninda Apple fanatikleri yüzünden sogudum telefondan.

Telefonum bir süre önce bozuldu ve uzun yıllar kullanabileceğim bir telefon almak istiyorum, aklımda iPhone 12 var. Yurt dışından alacağım, 6500 lira gibi bir fiyatı var kayıt ücreti hariç. Takıldığım tek konu 60 Hz ekran. Çoğu yerde 60 Hz ekranın çok kötü olduğunu ve iPhone 12 yerine daha yüksek tazeleme hızlarına sahip telefonların alınmasının daha iyi olacağı söyleniyor. Sizin düşünceniz nedir ve varsa başka telefon önerileriniz nelerdir?
11 al

iPhone ekranlarına kötü diyenler iPad'in daha düşük piksel yoğunluğuna sahip modellerini görünce "wow ekran çok güzel" diyor. Sayılar önemli değil, yaşattığı tecrübe önemli.
Samsung amiral gemisi görseler ne derler düşünün o zaman :D
İphonedo'nun iphone 12 incelemesini izle.
İsminden tarafsız olduğuna ikna oldum şahsen.
Eğer hayatınızda 144,120 Hz gibi bir telefon kullanmadıysanız kötü olduğunu hissetmessiniz.
Evet eksiğini hissetmezsiniz ama 10.000 verip neden mahrum kalasınız?

Samsung amiral gemisi görseler ne derler düşünün o zaman :D

İsminden tarafsız olduğuna ikna oldum şahsen.

Evet eksiğini hissetmezsiniz ama 10.000 verip neden mahrum kalasınız?
Zamanında iPhone 7 kullanıp akabinde Galaxy S8 e geçmiş biri olarak iPhone almak için araştırmalar yapıyorum. S8'den önce çıkan 6s bile şuanki telefonumdan daha stabil ve 3 yıl daha güncel.

Yeni konular

Geri
Yukarı