iPhone 12 alınır mı?

Yorumlarda teknoloji cahilleri de var dikkat edelim. 👍

Evet son zamanlar iPhone kötü algılarına yenik düşmüş bir arkadaşımız. Google olmasa telefonun bir hiç.

Bende 12 aldım güncel ve akıcı. 60 Hz'i problem eden arkadaşlar olmuş. 60 Hz akıcı bir ekrandır ve IPhone'nun optimizasyonu ile 60Hz cidden Android'deki telefonlara göre daha akıcı bir ekran sunuyor.
Hz evrenseldir, Hz degeri hicbir zaman degismez. Sen 9T'yle falan karsilastirdin herhalde. iPhone 12'nin yanina 60 Hz S21 koy bakalim akicilikta bir fark var miymis.
Kullanmadığınız şeyler hakkında profesör dikilmeyi bırakın.[/B]

Aylarca iPhone 11'de kullandim, S21 FE'yi 60 Hz'de de kullandim. iPhone'un 60 Hz'i Android'in 60 Hz'inden daha akici falan degil.

@irsuya ben daha akıcı demedim. Optimizasyonu sayesinde daha akıcı gösteren bir ekran dedim. İkisinin de Hz değeri aynı fakat IPhone'da daha akıcı hissediyorsun.

iPhone IOS'a bağlı olduğundan optimizasyonları çok iyi oluyor. Android'ler ise Google'a bağlı ve her telefonda optimizasyonları güzel olmuyor. Stabil çalışmayan telefonlar bile var Android'de. Samsung ve iPhone dışı telefonların hepsi gözümde değersizdir.

Kullandığınız şeyleri aşırı övmeyi, fanboyluk yapmayı bırakın.

Fanboyluğumu nerede gördün? Samsung S22 iPhone 12'yi devirir geçer! Al sana fanboyluk. Sırf 120 Hz diye IOS'dan mı vazgeçeceğim?

Hz değeri çorbanın tuzu gibi bir şey.

Bilgisayar için buna katılırım fakat telefon için hiçbir artısı yoktur. 120 Hz ekran akıcılığı için cidden güzeldir. Telefonun genel kullanım amacı iletişim ve sosyal medyadır. Oyun oynayan biri için 120 Hz ekran artı olarak sayılabilir.

Ben fanboy değil de sen hater'sın galiba? Ben burada olanları söylüyorum.

@339684 bu arkadaşta IPhone'a sallayan herkese katılmış, övenlere gülmüş. :D Şimdi Android kitlesi mi fanboy iPhone kitlesi mi?

Fanboyluğumu nerede gördün? Samsung S22 iPhone 12'yi devirir geçer! Al sana fanboyluk. Sırf 120 Hz diye IOS'dan mı vazgeçeceğim?

Bilgisayar için buna katılırım fakat telefon için hiçbir artısı yoktur. 120 Hz ekran akıcılığı için cidden güzeldir. Telefonun genel kullanım amacı iletişim ve sosyal medyadır. Oyun oynayan biri için 120 Hz ekran artı olarak sayılabilir.

Ben fanboy değil de sen hater'sın galiba? Ben burada olanları söylüyorum.
Fanboy değilim diyene bak, rozet almış Apple ile alakalı. Hater olmaya gerek yok söylediklerimi söylemek için.

Fanboy değilim diyene bak, rozet almış Apple ile alakalı. Hater olmaya gerek yok söylediklerimi söylemek için.

Rozetin neden verildiğini öğrenin sonra sallayın. Buradan bile bilmediğin konularda konuşan biri olduğunu anlıyorum.

Kamera teknolojisi ve lensleri yüzünden iPhone modellerini beğeniyorum. Şu anki cihazım 120 Hz, bundan sonra 120 Hz ve altı benim için cidden ilk etapta çile gibi olur. Buna alıştıktan sonra diğer telefonların ekranı çöp gibi geliyor. Eğer kamera kısmında Samsung'un üst düzey cihazları iPhone 12'ye yetişmişse Samsung'da alınır gibi duruyor. Son s modelleri için Instagram ile anlaştıklarını duydum. Hikaye Reels gibi şeyleri attığımızda kaliteden kayıp vermiyormuş. Aynı Apple modellerindeki gibi.
Not: Daha önce yüksek Hz değerlerinde telefon kullanmadıysanız iPhone 12 mükemmel bir cihaz.

Mağazada gittim baktım yani iPhone 12 iyi hoş yazılımı falan ama 60Hz ekran nedir? Git 10 - 15 bin TL'lik telefonlar bile 120Hz kullanıyor sen o bütçedeki telefona 60Hz yaparken utanmadın mı diye sorar adam, hele bir de 13 ve 14 modelinde de 60Hz olduğunu hatırlayınca daha trajikomik oluyor.

Zihniyet çok güzel, Türkiye'de alınan iPhone'da uygulanan vergi oranlarının kaç olduğunu biliyor musun?

Geri
Yukarı