iPhone 12 alınır mı?

Hz değeri çorbanın tuzu gibi bir şey. Tuz koymadan da içenler var, tuzlu içenler de var. O bütçede 60 Hz.
Varken 7.5K'lık telefonda 120 olması bence çok şeyi açıklıyor ama anlayabilene. Belli ki anlayamıyorsun.

Öyle bir şey de söylemedim bu arada nerenden uydurduysan bir daha yapma.

Evet, başka sorun var mı küçük dostum?

14 yaşındaki çocuk bana küçük dostum diyor. Ses etmedim etmedim de üslubunu düzelt önce. Konuşma tarzın hiç hoşuma gitmedi bak. Anlayamıyorsun falan sen galiba kendini zeki zannediyorsun. Kafan basmıyorsa yorum yapma. O bütçede insanların 60 Hz 120 Hz ayırt ettiğini mi zannediyorsun gerçekten :D?

@irsuya beni anladığınız için teşekkür ediyorum. Cevap bulamayınca fanboy mesajını çakıyorlar. Yaptıkları sadece bu.

60 Hz akıcı dememin sebebide kasıyor hissiyatı vermemesi. 120 Hz'e alışan insana 60 Hz kasıyor gibi gelebilir. Benim de PC 165 Hz ve 60 Hz çekince kasıyor gibi geliyor. Telefonda ise rahatsız edecek bir durum değil.

@Zleh IPhone'ların tüm düz modelleri 60 Hz'dir. Apple rozetini ben kendim almışım gibi yorum yapmasına cevap verdim. Rozetle krallık taslama nedir? Rozet konusunu dahi açan ben değilim. Neyse fanboyum ben iyi aksamlar.

Anlamıyor ki kare kafası basmıyor. Ne dersen de.

Ekosistemi olabilir, iOS'u seviyor olabilir, hatta Apple fanıda olabilir, bunun neresi kötü? Arkadas objektif bir sekilde yaklasmis, ben herhangi bir fanligini gormedim. Sadece 60 Hz akicidir demesine katilmiyorum, ornegin 14 Pro'yu pil tasarrufuna alinca 60 Hz'e dusuyor, inanilmaz sekilde kasiyormus gibi geliyor.

Mobil cihazlarda 60 Hz yeterlidir, sonucta Valorant ya da CS:GO oynamiyorsun. Yeterlidir ama asla 120 Hz'e gore akici degildir.

Bir zeki siz degilsiniz arkadaslar, dusunun bakalim Dunya'nin en degerli 2. firmasi neden flagship telefonlarini hala 60 Hz uretiyormus? Cevabi basit, zaten globalde 14 ile 14 Pro arasinda az bir fark var. 60 Hz bana yeterli, guncel bir telefonum olsun, ekosistemim var ya da iOS'u da seviyorum, daha fazlasina ihtiyacim yok diyenler icin uretiliyor bu baz modeller.

Fanboydan ziyade herhangi bir bilgi birikimleri yok.

OneUI mı bugluymuş dostum? Samsung kullanicilarinin bundan haberi var mi?
MiUI'ı kastediyorum...

Şu mesajları okurken delirmemek elde değil. Maddi durumu elveren insanların çok büyük çoğunluğu iPhone kullanıyorsa, vardır bir bildikleri. Sadece Hz değil her şey. İnsanları fanboylukla suçlayıp kendiniz ne yaptığınızı sanıyorsunuz? Çoğu kişi telefonu kullanırken keyif almaya bakıyor. Teknik özellik araştırmıyor. Zaten telefonu sattıran etken teknik özellik olsaydı, Apple da ona göre telefon üretirdi. Kafanızı çalıştırın.

Bu bütçelerde ben de araştırma yapıyorum. S23-S22 Ultra arasında kaldım şimdi. Küçüklükten beri Apple ekosistemindeyim gönül ister iPhone 14 Pro almak ama görüyorsunuz fiyatlar ortada düz 13 veya 14'e o kadar para vermekte hiç içime sinmiyor bakalım artık ne yaparsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı